2737
2734
عنوان

طول سرویکس

129 بازدید | 10 پست

سلام خانوما من هفته ۱۲ که سونو ان تی رفته بودم طول سرویکسم ۳۶ بود من اصلا نمیدونستم طول سرویکس چیه ومهمه خلاصه از هفته ۱۲ به بعد زیاد فعالیت داشتم چون فک میکردم دیگه سقط نمیشه واصلا از زایمان زودرس اینا چیزی نمیدونستم حالا از دیروز که یکی از خانوما درمورد طول سرویکس گفت خیلی نگرانم دو هفته دیگه قراره برم سونو انومالی همش میگم چون استراحت نداشتم حتما طول سرویکسم کمتر شده😭😭😭راهی برا افزایش طول سرویکس نیس؟؟اگه کم شده بود با سرکلاژحل میشه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه سرکلاژ شم بازم باید استراحت مطلق باشم؟؟؟شرایط استراحت مطلق ندارم 😔😔

مگه چیکار کردی که نگرانی .

با زندگی و کارهای روزمره خونه هیچ اتفاقی نمیافته

اصلا ق۶ جای نگرانی هم نداره 

الکی به خودت استرس نده

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
مگه چیکار کردی که نگرانی . با زندگی و کارهای روزمره خونه هیچ اتفاقی نمیافته اصلا ق۶ جای نگرانی هم ...

یه خورده تمیز کاری کردم اونم مثلا هفته ای یه بار دسشویی واینا رو خوب شستم وزیاد پله بالا پایین رفتم یعنی با اینا ممکنه طول سرویکسم کم شده باشه؟؟کلا اعصابم ریخته به هم ذهنم درگیره

2740
نترس منم آن تی 36 بود کارم کردم انومالی 39 شد ازین به بعد کنترل کن خودت تو کار مردن

وای مرسی حتما ازاین به بعد مراقبت میکنم ماه های اول خیلی مراقب بودم سه ماه رو که رد کردم فک کردم دیگه هیچ خطری نیس از دیروز که طول سرویکسو خوندم دلم مثل سیروسرکه میجوشه

وای مرسی حتما ازاین به بعد مراقبت میکنم ماه های اول خیلی مراقب بودم سه ماه رو که رد کردم فک کردم دیگ ...

حالا تا آخرش هرچی میخوای استرس میگیری منم همینطوزم انشاالله همه بچه ها سالم و به موقع بیان 

التماس دعا

واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستید ❤
حالا تا آخرش هرچی میخوای استرس میگیری منم همینطوزم انشاالله همه بچه ها سالم و به موقع بیان  ال ...

ممنون عزیزم انشالله یکم آروم شدم توکل به خدا حتما برام دعا کن