2752
2734
عنوان

خانوما ببینید سرویسم خوبه؟😍

658 بازدید | 43 پست

پدرشوهرم 50تومن داد گفت هرمدل میگیرین بخرین اضافشو خودتون بذارین اگه موند هم خودت بردار پولشو منم اینو خریدم 25بقیشم گذاشتم کارتم🙈البته بهمن ماه خریدم ها هنوز عروسی مونده اون موقع می اندازم چطوره به نظرتون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عالیه مبارکت باشه کاش بقیشم طلا برمیداشتی الان کلی قیمتش بیشتر شده💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

خیلی قشنگه...تو مایه های سرویس عروسیمه...مبارکه

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂

همشو طلا گرفته بودی الان بیشتر داشتی

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

مبارکه قشنگه کاش اونروزدوتا اینا رو گرفته بودی الان اون یکیو میفذوختی پولت دوبرابر شده بود😐هیچوقت طلا رو نزار زمین پولو بردار هیچوقت 

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷