2737
2739
عنوان

اه اعصابم خرد شده

177 بازدید | 17 پست

امروز دامادمون اومد درخونه ام که چندتا قالب ژله واسه خواهرم بگیره

ما تو یه منطقه بومی زندگی میکنیم جوری که همه همو میشناسن

بعد شوهرش گفت دیشب تو گروه ازم پرسیدن خانمت کیه؟؟

اونم اسم خواهر منو گفته

بعد یه دختر تو گروه گفته ااا خواهر فلانی(منظورش من بودم)تو مدرسه انقدر شلخته بود چونه مقنعه اش همیشه کج بوده و فقط و فقط به فکر درس خوندن بوده

انقدر ناراحت شدم که نگو بخدا من مقنعه ام هیچوقت کج نبود چون واقعا از این قضیه متنفرم ولی خب تو دوران مدرسه دست به صورتم نمیزدم فقط سبیلام رو میزدم

ابروم تو کل محله رفته حالا همه میگن من شلخته بودم

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

😑

درس خون بودنو یعنی نمیبینن!!!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه عزیزم برای چی فکر خودتو بهم میریزی بخاطر اینکه یکی از دوران مدرست چیز الکی گفته، برات مهم نباشه 

ماهیها از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند و چون دریا آرام شد، خود را اسیر صیاد دیدند ...... تلاطم زندگی حکمت خداست، اگر هم دریا گاهی نا آرام شد برایتان دل آرام آرزو دارم 🌹
😑 درس خون بودنو یعنی نمیبینن!!!

نه

والا اون سالها فقط دونفر دانشگاه دولتی قبول شدیم یکی من الکترونیک یکی هم دوستم دندونپزشکی

بعد همه تو گروه هاشون ما رو مسخره میکنن

اون دوستمم میگن همیشه ول بوده و دماغش بیرون درحالی که واقعا دختر ناز و تمیزو مرتبی هست

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
چ گروهی بوده

گروه چت تو محله

زن و مرد هم هستن یعنی تقریبا کل محله

2740
نه والا اون سالها فقط دونفر دانشگاه دولتی قبول شدیم یکی من الکترونیک یکی هم دوستم دندونپزشکی بعد ه ...

خب از بس حسودن

دیگه ناراحتی نداره ک

باید الان خوشحال باشی ک حرصشونو دراوردی💪🏻

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
فقط اون دامادتون یه خاله زنک به تمام معناس بیچاره خواهرت برودلت به حال خواهرت بسوزه که با این ادم زن ...

اتفاقا دامادمون خیلی ادم خوبیه

جوابشون رو هم داده بود گفته بود فعلا که ایشون خانم مهندس هستن ولی شما چی شدین؟؟

اینو بهم گفت چون ممکنه خانواده شوهرمم دیده باشن این حرفو

خب از بس حسودن دیگه ناراحتی نداره ک باید الان خوشحال باشی ک حرصشونو دراوردی💪🏻

حس میکنم همه مسخره ام میکنن

ادم ناراحت میشه وقتی میشنوه پشت سرش اینجوری میگن

اتفاقا دامادمون خیلی ادم خوبیه جوابشون رو هم داده بود گفته بود فعلا که ایشون خانم مهندس هستن ولی شم ...

کلا نباید به تو میگفت جوابش میداد تمام ادم بخواد هرحرفی بزنه که سنگ رو سنگ بند نمیشه نظر من بود

کلا نباید به تو میگفت جوابش میداد تمام ادم بخواد هرحرفی بزنه که سنگ رو سنگ بند نمیشه نظر من بود

اگه بهم نمیگفت انقدر بهم نمیریختم واقعا