2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره عزیزم میتونی تنها بری حالتم بد شه اونجا دکتر و پرستار هست دراز میکشی رو تخت تا حالت کمی جا بیاد 

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
آخه ام  ار آی خیلی راحته، نیاز به همراه نداره، مشکلت چیه؟؟

اولین بارم نیست میرم دفعه سومم هستش ولی اندفعه با تزریق دارم.

یه هفته هستش دست و پام ضعف میره 

2738
آره عزیزم میتونی تنها بری حالتم بد شه اونجا دکتر و پرستار هست دراز میکشی رو تخت تا حالت کمی جا بیاد& ...

ممنون پس تنها میرم دلم نمیخواست منت کسی رو سرم باشه

اولین بارم نیست میرم دفعه سومم هستش ولی اندفعه با تزریق دارم. یه هفته هستش دست و پام ضعف میره

ان شاالله خوب میشی عزیزم، اگه نگرانی با کسی برو 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
سلام گلم ام ار ای دادین؟ ببخش میتونم یسوال بپرسم چرا دکتر براتون با تزریق نوشتن؟ من دوماهه سرگیجه ...

بله رفتم عزیزم. 

نمیدونم چرا با تزریق نوشتن من دست و پای چپم و همینطور سمت چپ صورتم س شده بود البته صورتم خوب شده ولی دست و پای چپم ضعف داره هنوز ولی سریش از بین رفته.

من دوسال پیش صورتم کلا فلج شد دکتر بیشتر ام آر آی نوشت تا ببینه دلیلش چیه یهو اینطوری میشم

بله رفتم عزیزم.  نمیدونم چرا با تزریق نوشتن من دست و پای چپم و همینطور سمت چپ صورتم س شده بود ...

ان شا الله بحق این ماه عزیز چیزی نباشه و زودتر خوب بشین

جوابشو گرفتین؟

قبلا ام ار ایتون نرمال بود؟

من ام آر ای بدون تزریقم نرمال بود حالم خیلی بده همش گیج و منگم و ضعف داره بدنم 

2706