2733
2734
عنوان

با هم تفسیر آزمایش خون بارداری رو یاد بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 105139 بازدید | 61 پست
ببخشید من پریودی هام نامنظمه مثلا این ماه دو هفته از وقتش گذشته بود اما از اون طرف هم ببخشید خونریزی ...

عزيزم ورزش رو به صورت روتين انجام بده قرص ويتامين D بخور

خيليا از قرص جلوگيري براي تنظيم استفاده ميكنن كه من پيشنهاد نميكنم اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله ینی هیچوقت تاریخ دقیقی نداره بین ۲۰تا ۲۸ روز از پریود قبلی فاصله داره  ولی هیچوقت بیشتر &n ...

عزيزم اين هايي كه گفتي  علايم بهم ريختن هورمون هستش.و اين بهم ريختگي هورمون خيلي بده حتما ازمايش بده كه خدايي نكرده تخمدان پلي كيستيك نداشته باشي

عزيزم اين هايي كه گفتي  علايم بهم ريختن هورمون هستش.و اين بهم ريختگي هورمون خيلي بده حتما ازماي ...

اهان خیلی ممنون عزیزم 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2728

من امروز یعنی دوشنبه ازمایش بتا دادم جوابش این بود 0.100<  میشه بهم بگین جوابش مثبته یا منفی؟

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤   خدایا برا زندگی  همه چشم انتظارها معجزه های قشنگ و بی نظیر بفرست!!! الهی آمین

دوست عزیز اگر اچ سی جی زده باشه زیر۲۰ و دوازده روز تاخیر داشته باشیم منفیه؟؟

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2738
بعد چند روز تاخیر؟

بعد 10روز تاخیر

رفتم پیش دکترم گفت ضخامت رحم در روز 41 دوره ام 8 میلی هستش و باید صبر کنم تا پریود بشم

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤   خدایا برا زندگی  همه چشم انتظارها معجزه های قشنگ و بی نظیر بفرست!!! الهی آمین

سلام مهربون بتا من۲۰۰ یعنی چی

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
2706