2733
2734

سلام عزیزای دلم.این تاپیک شاید خیلی کمکتون بکنه ویه روزی به کارتون بیاد.

هورمون بتا(HCG) هورمونی است که توسط جفت در دوران بارداری تولید میشود و عموما در خون تشخیص داده میشه و مبنای تشخیص بارداری مقدار این هورمون در خون هستش

اول یه نکته بگم که زمانی که ۳ هفته از اولین روز از اخرین پریودتون گذشت این ازمایش رو انجام بدین  و اگر زودتر ازمایش بدین ممکنه جواب درست نباشه

حالا تفسیر ازمایش:

یه قسمتی هستش که نوشته result که یه عددی نوشته و اون عدد سطح بتای شماست

✔️اگر عدد بتای شما بالای ۲۵ بود که مبارکهه و‌ شما باردارین

✔️اگر عدد بتای شما کمتر از ۱۰ بود متاسفانه باردار نیستین و باید برای ماه بعد صبر کنین

✔️اگر بين ١٠ تا ٢٥ بود بلاتكليف هستين و بعد از چند روز بايد مجدد ازمايش رو تكرار كنين

❌سطح بتا معمولا هر ٤٨ ساعت دو برابر ميشه

❌از روي عدد بتا نميشه جنسيت رو تشخيص داد عزيزاي دل

❌از روي بتا نميتونيم به طور دقيق هفته هاي بارداري رو حدس بزنيم

مواردي كه سطح بتا بالاتر از خد طبيعي هستش:

✔️جنين چندتايي(دو قلو،سه قلو،.....)

✔️مشكلات رشد و پيشزفت جنين

✔️رشد بافت غير عادي در تخمدان و رحم از جمله انواع سرطان در زناني كه باردار نيستن

حالا شما بگين وقتي فهميدين باردارين عدد بتاتون چند بود؟؟؟؟؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خواهر شوهر من بالای هزار بود بعداز پنج روز تاخیر تیتر بتا نداده بود بهمینخاطر رقم دقیق نبود ولی فکر میکنم زیاد بود واسه پنج روز تاخیر ولی توی ۸ هفته سقط شد آیا ارتباطی داره ماما زینب؟؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

راستی اونجا که گفتین رشد بافت غیر عادی وسرطانی در زنانی که باردار نیستن یعنی اینکه با آزمایش بتا اگر جواب مثبت باشه امکان این مورد هست یا چی؟؟؟ من اینجاشو درست نفهمیدم

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
2738
آخي خيلي ناراحت شدم  بله امكانش هست گلم🌸

ممنونم تشکر🌹🌹🌹

راستی اونجا که گفتین رشد بافت غیر عادی وسرطانی در زنانی که باردار نیستن یعنی اینکه با آزمایش بتا اگر ...

عزيزم يكي از ازمايش هاي بتا براي تشخيص تومور سرطاني هستش كه بهش بتا ٢ ميكروگلوبولين (B2m) میگن و پزشک دستور انجام این ازمایش رومیده

این ازمایش برای تشخیص بارداری نیست و نوعی تست بتا هستش

2706