2737
2734
عنوان

کارمند بانک تورو خدا بیاین ی لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 22 پست
حتی اگه تو بانک آشنا داشته باشی  اون ک داشت پول قسطشو میداد

آشنا داری تو بانک؟ اون شعبه ای که ضامن شدی حسابتو بسته اسناهات تو شعبه های دیگه نمیتونن باز کنن که پپلتو برداری. اگه کسی که ضامنش شدی داره اقساطشو میده چرا حساب شمارو بستن؟ در هر صورت اگه شعبه بخواهد میتونه از حساب شما اقساط معوق برداره بعد باقی پولتو ازاد کنه

کاری ندارم کجایی چه میکنی.... بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آشنا داری تو بانک؟ اون شعبه ای که ضامن شدی حسابتو بسته اسناهات تو شعبه های دیگه نمیتونن باز کنن که پ ...

اون نمیتونه پرداخت کن بخاطر همین از حساب ضامن ک من باشم برمیدارن منم اون حساب رو خالی کرده بودم خیر سرم 

دقیقا تو همون شعبه آشنا دارم 

2728
اون نمیتونه پرداخت کن بخاطر همین از حساب ضامن ک من باشم برمیدارن منم اون حساب رو خالی کرده بودم خیر ...

بستگی داره آشنات تو شعبه کجا نشسته باشه. اگه مسئول شعبه است یه تلفن مشکلتو حل میکنه. اگه تحویلدار یا پیش خدمته کاری از دستش ساخته نیست😑 اگه مادرتونو نمیشناسن کاری که پاترا گفت ممکنه جواب بده. یعنی مادرتون بره بانک و بگه اشتباهی پول کارت به کارت کرده. ممکنه بانک باهاش همکاری کنه البته خودشون پولو برنمیگردونن به حساب مادرتون. حسابو باز میکنن به شما میگن پس بدید پولو ولی بازم همه اینها به سلیقه و حال مسئولین شعبه بستگی داره چقدر همکاری بکنن با شما. گاهی همونجوری بین خودتون حلش میکنن گاهی هم ممکنه بفرستن دنبال کارهای اداری

بستگی داره آشنات تو شعبه کجا نشسته باشه. اگه مسئول شعبه است یه تلفن مشکلتو حل میکنه. اگه تحویلدار یا ...

معاون شعبه اس 

میتونه کاری کنه ؟؟؟

بخدا از شب ک فهمیدم همش دارم گریه میکنم 

شما کارمند بانکی؟؟؟

مطمئنی؟؟؟

معاون شعبه اس  میتونه کاری کنه ؟؟؟ بخدا از شب ک فهمیدم همش دارم گریه میکنم  شما کارم ...

بله

اگه خود شعبه حسابتونو بسته باشه بله میتونه حسابتونو باز کنه پولو برداری. ولی اگه اداره حقوقی و‌ نامه قضایی باشه نمیتونه باز کنه. البته اینجوری که گفتی حدس میزنم خود شعبه بسته حسابتونو. بازم اقساط معوق خیلی مساله حساسیه تو بانک روش خیلی بحث هست. ولی دیگه اتفاقیه که افتاده. تماس بگیر باهاشون انشالله که کمکتون بکنه

2738