2733
2734
عنوان

کارمند بانک تورو خدا بیاین ی لحظه

158 بازدید | 22 پست

بچه ها من اشتباهی پولی فرستادم حسابی ک مسدود 

چون ضامن کسی شدم قسطاشو نمیده 

حالا الان فهمیدم ک اشتباه کارت ب کارت کردم 

چی کار کنم 

راهی هست برگردونم

یا پول از دست رفت 

مگه خود اون شخص پول رو برگردونه 

متاسفانه بانک در این زمینه کاری نمیتونه انجام بده

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه متاسفانه نمیشه کاری کرد . مسدود قضایی هست حسابت . بدبختی اینکه خودت هم فرستادی اگه کس دیگه فرستاده بود شاید راهی بود

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
2728

چقدبود  

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰
مگه خود اون شخص پول رو برگردونه  متاسفانه بانک در این زمینه کاری نمیتونه انجام بده

اگه اشتباه نکنم به حساب خودش فرستاده که مسدود هست

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
2738
۲ و نیم 

چرراحواستوجمع نکردی اخه

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰

اسی میشه بگی حساب یارانه ت هم مسدوده یا نه ؟

با کارت مامانم فرستادم  کارمند بانکی شما

نه شوهرم کارمند بانکه . مامانت بره بانک ادعا کنه اشتباه فرستادم و درخواست برگشت پولش رو بده . نامه میدن اجرای احکام و تائید کنن انجام میشه

2706