2733
2739
عنوان

آخرین تاپیک .....میمیناز

| مشاهده متن کامل بحث + 34535 بازدید | 319 پست
عسل بانو جان براتون میل فرستادم . گلم به روی چشم اما من دوسال پیش در انجمن خام گیاه خواران دکتر بسکی عزیز عضو بودم . ایشون گفتن چون من شیمی کردم کاری بر نمیاد . ولی میدونم که تغذیه در بهبود کیفیت زندگی موثره
خدایا ... خودت رو از من نگیر ...
To khob mishi azizam, hichvaght hosele khondan
Matne tolanio nadaram, vali neveshte
Zibato ba eshgh khondam
Az tahe ghalbam doa mikonam khodaye mehrban
Be hagh in mah dele u va khanevadato shad kone
Amiiiiiiiiiiin
از خدا پرسیدم اگر در سرنوشت ما همه چیز را از قبل نوشته ای پس آرزو کردن چ سودی دارد؟خدا خندیدو گفت:شاید در سرنوشتت نوشته باشم هر چ آرزو کرد!!!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می می نازعزیزم خوشحالم که انقدرپرانرژی وقدرتمندانه به زندگی نگاه میکنی باتمام وجودازخدامیخوام توروبه بچه هاوهمسرت ببخشه عزیزم همیشه دعاگوتم وبه یادتم وبی صبرانه منتظرشنیدن خبربهبودیت
به دخترم میگم عشق مامان کیه؟میگه بابا...عسل مامان کیه؟بازم میگه بابا...نفس مامان کیه؟باباااااااااااااااا...این وروجکم میدونه باباش همه چیه منه.....عاششششششششقتم پرنسس کوچولوی من

از خدا پرسیدم اگر در سرنوشت ما همه چیز را از قبل نوشته ای پس آرزو کردن چ سودی دارد؟خدا خندیدو گفت:شاید در سرنوشتت نوشته باشم هر چ آرزو کرد!!!!!!!
2731
عزیزم ناراحت نباش شبای عزیز قدر داره میرسه هممون برات دعا میکنیم
وقتی تمام زندگیت شده باشه یه نفر پناه دیگه ای نداری جز اغوش خودش حتی اگه به اندازه دنیا از خودش دلگیر باشی
گفتن نداره به خدا ولی چه تاپیک بزنی یا نزنی من هرروز برات دعا میکنم قرآنم که تموم میشه اولین اسمی که تو ذهنم میاد میمی نازه نمیدونم چرا.........
خدایا با چه زبونی شکرت کنم ....خدای مهربونم
سلام می می ناز عزیزم
من 2 روز پیش اتفاقی گم شدم تو صفحات نی نی سایت داشتم دنبال تایپیک ریزش مو میگشتم که یهو تایپیک شما رو دیدم واومدمو خووندم
و ناراحت شدم
وغصه خوردم
اما نا امید نشدم برات تو دلم نور امید تابید بخاطرت
سکوت*
ودیگر هیچ نمی گویم*
این بزرگترین اعتراض دل من است
به تو*
سکوت را دوست دارم*
بخاطر ابهت بی پایانش
2738
جاری من دو سال پیش به بدترین نوع این بیماری مبتلا شد. طی درمان تا دم مرگ رفت. ولی خدا رو شکر الان خیلی خوبه
توی بدترین لحظات امیدش رو به خدا از دست نداد. مطمئن باش اگه روحیه خودت رو حفظ کنی شفا میگیری.
می می ناز تو که مشکلی نداری عزیزم با چشمای خودم دیدم سرطان سینه بر طرف شده.می می ناز تو حالت خوبه زندگیتو بکن اجی جونم خوشبخت شاد بزن به جاده برو یه جای جدید و بعد چند ماه خوش گذرونی برگرد مث همیشه سالم و سلامت عزیزم.
بارانم 25ابان اومد بغلم.خدایا شکر.
منم مریضم ولی نا امید نیستم
من چند ساله بخاطر مریضیم غصه میخورم اما هیچ وقت ناامید نشدم
امشب اومدم این تایپیک که بهت چند تا چیزو بگم و برم
سکوت*
ودیگر هیچ نمی گویم*
به تو*
سکوت را دوست دارم*
بخاطر ابهت بی پایانش
عزیز دلم از ته ته دلم دعات میکنم و نذر میکنم به نیت کسی که همیشه حاجتم رو میده .برات یاسین نذرش میکنم و بهش ایمان دارم .مطمعنم که پیروز میشی قوی باش .خیلیها با این دعایی که برات نیت کردم شفا گرفتن .مطمعنم که میای تاپیک میزنی و میگی پیروز شدی گلم
CafeMom Tickers
اینا واسه بقیه هم خوبه
اول از همه بگم من خیلی خدا رو دوست دارم و همیشه بغلش میکنم اما از مرگ میترسم
خوب ترسم داره
سکوت*
ودیگر هیچ نمی گویم*
به تو*
سکوت را دوست دارم*
بخاطر ابهت بی پایانش
2706