2737
2739
عنوان

تفاوت تحصیل خودتون و همسرتون . متاهل ها

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 47 پست

این کاملا بستگی به نوع نگاه شما دو نفر و توافق خودتون داره. همسر من از درس خوندن اصلا خوشش نمیاد و با اینکه از رتبه های خیلی خوب کنکور بوده ولی تا مقطع کارشناسی خونده. ولی همیشه مشوق من بوده و ادامه دادم تا دکتری. هیچ مشکل خاصی هم نداشتیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من که باهاشون قشنگ صحبت کنید حقیقت رو بگید  ان شاءالله قبول میکنن و ازدواج میکنید و ادا ...

عزیزم آخه میدونی اونم سیزده راه . به قول معروف سیزده سال ازم بزرگتر خوب معلوم الان منم توی سن اون بودم الاااااان دکتری حتما گرفته بودم . اون اومده سراغ من که سیزده راه ساب کاری همچی ازش کوچکترم خوب معلوم دیر میزسم به راهی که الان اون رفته 

مرسی از صحبتت نظرت گلم عالی باشی عزیزم

گلم نه شغلم ازاده

خب پس تحصیله دقیقا به چه کار میاد اگه براتون آورده مالی نداره؟

و اگه شغل دارین چه نیازی دارین باز تو ایران درسی بخونین که بعدش باز برمیگردین سر همین کار آزاد؟

من منظورم اینه که به اینا فکر کنین

بعد درآمد یه استاد دانشگاه رو در نظر بگیرید

و نهایتا امیدوارم موفق باشید

2731

من خودم لیسانسم همسرم ارشد ، بستگی به روحیات طرف مقابلتون داره ، همسر من خیلی دوست داره من فعال و سرزنده باشم به همین خاطر مشکلی ندارن اگر بخوام کلاس برم برای یادگیری مهارت جدید ، کار کنم یا ادامه تحصیل بدم

2740
عزیزم آخه میدونی اونم سیزده راه . به قول معروف سیزده سال ازم بزرگتر خوب معلوم الان منم توی سن اون بو ...

خب دقیقا شما کوچکترین و کلی راه های نرفته دارین حتما اینو درک میکنن 

ممنووووونم ان شاءالله موفق باشین

خب پس تحصیله دقیقا به چه کار میاد اگه براتون آورده مالی نداره؟ و اگه شغل دارین چه نیازی دارین باز ت ...

دوست گلم مرسی از تمام صحبت هات راهنماییت خیلی خیلی سپاسگزارم عالی باشی تا ابد فقط دوست گلم از حقوق استاد دانشگاه اطلاع داری چطوری ؟

2706