2733
2734
عنوان

کمممکک در مورد کرونا

174 بازدید | 17 پست

سلام عاقا تا حالا خدایی نکرده کسی گرفته یا اطرافیانش؟؟من دو تا بچه کوچیک دارم شوهرم اصلا رعایت نمیکنه نمیدونم اگه بگیریم علائم اولیش چیه یا راه درمانس چیه.خانوادمم اهواز زندگی میکنن با اینکه امارش بالاس خداروشکر نگرفتن حتی نشنیدن از اشناها هم کسی بگیره

همیشه توی قلبت یاد منو نگه دار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خالم  داماد فامیلمون  چند تا از بستگان دور  دختر خاله مامانم بیشتر ضعف و تب و بی ...

شوهرم اصلا رعایت نمیکنه از صبح تا شب بیرونه حتی دستاشم بزور میشوره .خوب شدن خداروشکر؟دوران نقاهتش چند روزه؟؟

2728
شوهرم اصلا رعایت نمیکنه از صبح تا شب بیرونه حتی دستاشم بزور میشوره .خوب شدن خداروشکر؟دوران نقاهتش چن ...

باید باهاش حرف بزنی 

نه فوتی هم داشتیم 

اونایی که خوب شدن ریه ها تعطیل 

تقریبا سه هفته خودش بوده نقاهتش ب بدنت بستکی داره

باید باهاش خرف بزنی  نه فوتی هم دلشتیم  اونایی که خدب شدن ریه ها تعطیل  تقریبا سه ...

هر چی میگم فاییده نداره پسر 8سالشه ریه هاش خیلی حساسه خیلی نگرانم میگن همه میگیرن دیروز مامانم رفته بود دکتر بهش گفته یودن اول پاییز خیلی خطرناک میشه

2740
از دست دادن بویایی و چشایی تب بالای سی هشت ،،سرفه خشک ،،تنگی نفس در برخی موارد هم خوردن معده ،،، ولی ...

عزیزم از دست بویایی وچشایی واسه سرماخوردگی معمولیم هستش که

🌹لاحولِ وَلا قُوهِ اِلا بِاللهِ العَلیِ العَظیم🌹
عزیزم از دست بویایی وچشایی واسه سرماخوردگی معمولیم هستش که

من اصفهان زندگی میکنم خانواده شوهرم اینجان .خانواده خودمم اهواز خیلی پر جمعیتیم خدا شکر حتی نشنیدم  که بگن کسی گرفته

شوهرتون حداقل باید دستاشون رو بشورن ،،، من هم شوهرم. کم رعایت میکنه ،،، وقتی بهش تذکر میدم ناراحت میشه خیلی،، توکل بر خدا خودتون مراقب باشید و تا جایی که می تونید رعایت کنید، هر چی دیرتر بگیرید بهتره شاید درمانی چیزی پیدا شه به امید خدا 

بله ولی الان اگه اینطوری شدین احتمال کرونا هم هست 

ای وای چقد سخته میشه اینجوری؛الان اگه کسی سرفه داشته باشه حتما کرونا داره؟من امروز اجبارا بیرون رفتم واسه خریدای خونه داخل مغازه آقای صندوق دار همش سرفه میکرد میترسم خیلی

🌹لاحولِ وَلا قُوهِ اِلا بِاللهِ العَلیِ العَظیم🌹