2737
2739
عنوان

امروز روز آخریه که بچه ام تو شکممه

781 بازدید | 40 پست

فردا باید برم برای سزارین.زایمان سوممه اما قبلی ها رو اورژانسی زایمان کردم نمیدونستم کی باید برم زایشگاه چیز خاصی نزاشته بودم برای خودم.الان گیجم نمیدونم چی باید تو ساک مادر بزارم🙄🙄😅😅

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لوازم شخصی و لباس زیر و لوازم آرایش و پد و ...

برا بچه هم پوشک و لباس چند دست و پتو و..

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
بچه سومه هنوز یاد نگرفتی؟

گفتم که قبلی ها رو اورژانسی میرفتم .تازه اصلا یادمنمیاد چی میبردم😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هر چی ک فک میکنی مورد نیازته بردار از مای لیدی تا دمپایی

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2738
خوشبحالت برا منم دعا کن ولی گلم بعد دو تا بچه دیگه حداقل ضروریاتو باید بدونی ک!!

ضروری ها رو گذاشتم مثل پد و لباس زیر یه بار مصرف و شونه و یه دست لباس راحتی اما به نظرتون باید لیوان و اینا رو هم ببرم تو این اوضاع کرونایی چیزی بیمارستان نمیده؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لوازم شخصی و لباس زیر و لوازم آرایش و پد و ... برا بچه هم پوشک و لباس چند دست و پتو و..

شما زایمان کردی؟ 

اینا رو بیمارستان میده بهش😶😶😶😶😶

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
2706