2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

روزي ٥ ساعت

از بهمن

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️

من سال سومه

تازه امسال فهمیدم کنکور یعنی چی و چطوری باید بخونم 

معلم هامون خوب نبودند جو کلاس هم سال آخر خوب نبود و بچه ها همه خراب کردند و رتبه زیر بیست هزار نداشتیم

معلم ها اصلا کنکوری کار نمیکردند هیچ تازه خوب درس نمیدادند

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
2740

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4386829/دانشجویان-دبیرستانی-ها-و-کلا-اونایی-که-گرامر-براشون-مهمه?postId=137247656

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان

ایشالا موفق باشید در کنکورتون.

تدریس گرامر رایگان و فقط از شنبه تا چهارشنبه 7.5 تا 8 شبه یعنی نیم ساعته.

وقتتونو نمیگیره دوست داشتید بیاین تاپیکم

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان
روزي ٥ ساعت از بهمن

من برعکس از آبان تا بهمن روزی 5 ساعت و بعد که کرونا اومد و کتابخونه بسته شد دوماه کلا نخوندم و چند وقته شروع کردم با میانگین 1 ساعت  

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
من برعکس از آبان تا بهمن روزی 5 ساعت و بعد که کرونا اومد و کتابخونه بسته شد دوماه کلا نخوندم و چند و ...

تلاش كن😂😂😂

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
تلاش كن😂😂😂

ایشالا موفق باشید در کنکورتون. تدریس گرامر رایگان و فقط از شنبه تا چهارشنبه 7.5 تا 8 شبه یعنی نیم س ...

ممنون از شما

من عضو شدم

2706