2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

روزي ٥ ساعت

از بهمن

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️

من سال سومه

تازه امسال فهمیدم کنکور یعنی چی و چطوری باید بخونم 

معلم هامون خوب نبودند جو کلاس هم سال آخر خوب نبود و بچه ها همه خراب کردند و رتبه زیر بیست هزار نداشتیم

معلم ها اصلا کنکوری کار نمیکردند هیچ تازه خوب درس نمیدادند

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
2738

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4386829/دانشجویان-دبیرستانی-ها-و-کلا-اونایی-که-گرامر-براشون-مهمه?postId=137247656

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان

ایشالا موفق باشید در کنکورتون.

تدریس گرامر رایگان و فقط از شنبه تا چهارشنبه 7.5 تا 8 شبه یعنی نیم ساعته.

وقتتونو نمیگیره دوست داشتید بیاین تاپیکم

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان
روزي ٥ ساعت از بهمن

من برعکس از آبان تا بهمن روزی 5 ساعت و بعد که کرونا اومد و کتابخونه بسته شد دوماه کلا نخوندم و چند وقته شروع کردم با میانگین 1 ساعت  

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم
من برعکس از آبان تا بهمن روزی 5 ساعت و بعد که کرونا اومد و کتابخونه بسته شد دوماه کلا نخوندم و چند و ...

تلاش كن😂😂😂

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
تلاش كن😂😂😂

ایشالا موفق باشید در کنکورتون. تدریس گرامر رایگان و فقط از شنبه تا چهارشنبه 7.5 تا 8 شبه یعنی نیم س ...

ممنون از شما

من عضو شدم

2706