2733
2734
عنوان

خوبی ها و بدی های شوهرم رو نوشتم بیاید بگین چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2353 بازدید | 100 پست
سلام خودتو ناراحت نکن اگه بخای اینقد حساس باشی خودتو داغون میکنی بی خیال باش از این گوش بشنو از گوش ...

ممنونم عزیزم 😟

همه این گیر دادنا منشاش اینه که میگه تو از همه عقب اوفتادی 

تو هیچ کارات جور نمیشه 

چون خواستگار خوب ندارم همش از من ایراد میگیره 

درحالی که به خاطر اینه که ما پولدار نیستیم بابامم یه کارگر سادس 

کلا من از همه چیز خستم

دلم فقط فقط تنهایی میخواد تا روح و روانم یکم بهتر بشه و به آرامش برسم دلم میخواد هیچ صدایی رو نشنوم حتی صدای مادرمو 

که با صداش روح منو آزار میده 😤

همشم منو با ی آدم موفق مقایسه میکنه 

اونوقت من اگه خونوادمو با یه همسایمون که پولداره مقایسه کنم بدم 😐

✒من باید به دستش بیارم 💪💪💪💪💪 چون به آرزوم قول رسیدن دادم 
من‌نگفتم‌ حرفاتون متناقضه ! گفتم شاید اعصابتون خورده خیلی و شاید خیلی حال خوشی نداری  ! بعد اگر ...

آره خب 100 درصد اشتباه کردم 

چون دوسش داشتم قبول کردم 

انسان جایز الخطاس 

کاش ب راحتی تموم بشیم

زشت ترین دختر سایت هستم🤚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم 😟 همه این گیر دادنا منشاش اینه که میگه تو از همه عقب اوفتادی  تو هیچ کارات جور ...

به یکی از فامیل که باهاش راحتی بگو که با مامانت صحبت کنه هیچ وقت فکر نکن چون درآمد خوبی بابات نداره خواستگارخوب برات نمیاد اگه دختر خوبی باشی خدا خودش بهترین خواستگار رو سر راهت قرار میده تو کار خودت رو بکن همه چی رو بسپار به خدا

من خودمم تو خونواده کم درامد بزرگ شدم بابام کشاورز بود ولی چند سال بود که دیگه نمیتونست کار کنه ولی یه خواستگار خوب برام اومد که وضعش خداروشکر خوبه اینو گفتم که بدونی منم شاید یه روزی شاید مثله شما یا حتی مامانت فکر میکردم فکر میکردم اگه پولداربودیم... ولی همه چی پول نیست دختر خوب این دوره زمونه کم پیدا میشه تو خوب باش مطمئن باش نتیجه اش رو چند سال دیگه میبینی ، تنها باش ولی غصه نخور بشین تمرکز کن رو درس هات انشاءالله ب آرزوهای خوبت برسی 

2728
عزیزم سر چیزای بیخودی  کلا رو من حساس شده به همه چیه من گیر میده  تو پستم برای استارت ...

کی گفته وقتی کنکور داری اصلا نباید بری بیرون ؟؟؟ من خودم زمان کنکور مشاور داشتم 

بهم میگفت جمعه ها کامل استراحت حداقلش صبح فقط بخونی باید بعد ظهر کلا نخونی 

حتی بعضی روز ها بری بیرون حال و هوات رو  عوض کنی 

عزیزم این طوری ک از بهمن ماه بیرون نری نه درسهات ب جایی میرسن هم خودت افسرده میشی 

میبنی روت تاثیر هم گذاشته من این طور حس میکنم ...

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
حست اشتباهه  فک کنم مشکلات زندگیم بیشتر اونی هست ک آدم زمان پریودی روح و روانش ب هم میخوره ها& ...

ی سری موارد مهم را حدسی گفتی اینکه حدس میزنی هم جنس باز باشه اونقدر مهم هست ک ب تمام خوبیاش بچربه و سعی کنی راجع بهش مطمئن بشی یا ن؟

عکسه کراشمه...لعنتی جذاب😍😘😁
 ی سری موارد مهم را حدسی گفتی اینکه حدس میزنی هم جنس باز باشه اونقدر مهم هست ک ب تمام خوبیاش بچ ...

آره من مطمئن هستم فقط مدرکی دستم ندارم بخاطر شماها گفتم  احتمالا ک همه نگن از کجا مطمئنی

تو یکی از تاپیک هام در مورد این مسئله صحبت کردم 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
2738
کی گفته وقتی کنکور داری اصلا نباید بری بیرون ؟؟؟ من خودم زمان کنکور مشاور داشتم  بهم میگفت جمع ...

نه من با بیرون نرفتنم مشکلی ندارم من دیگه عادت کردم حالا هم که کرونا اومد اصلا حسش نبود بری بیرون 

من از گیر دادنای مادرم خیلی خستم 

به جایی رسیدم که دلم فقط فقط تنهایی میخواد 

و کنکورم وقتی به رشته ای که خیلی دوسش دارم فکر میکنم باعث شده با وجود اینکه روحم زخمیه باز این راهو برم 

از طرفیم خیلی غصه میخورم که اطرافیانم با اینکه دو سه سالی از من کوچکترن ولی ازدواج کردن و از زندگیشون راضین و عشق تونستن تجربه کنن 

✒من باید به دستش بیارم 💪💪💪💪💪 چون به آرزوم قول رسیدن دادم 
آره من مطمئن هستم فقط مدرکی دستم ندارم بخاطر شماها گفتم  احتمالا ک همه نگن از کجا مطمئنی تو یک ...

خب فکر کنم ی سری بدیا دیگه جای مقایسه و سبک سنگین کردن نمیزاره، بازم خود دانی مشاور برو و تصمیم بگیر

عکسه کراشمه...لعنتی جذاب😍😘😁

@نی_نی_یار_3    

نینی یار جان شما از همه مهربون تری بخاطر همین شمارو تگ کردم 

زنذگی خصوصیمو نوشتم لطفا این تاپیکو حذف کن اگه توی درخواستی ها بزارم بازم ی سریا ک اومدن اون تاپیک میان میخونن جان عزیزات پاک کن برای شما ک کاری نداره🙏🙏🙏

زشت ترین دختر سایت هستم🤚