2733
2734
عنوان

زایمان

279 بازدید | 54 پست

بچه ها کسی تازگی زایمان کرده؟ 

بگید کدوم بیمارستان تهران بودید؟ 

این چه قانون جدیدیه که زایمان اول بیمه ها سزارین قبول نمیکنن؟؟ 

پس بیمه به چه دردی میخوره؟؟ 😲🤨

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧

کاش بماهم بگن بیمه قبول نمیکنیم بدون بیمه اجازه سز بددن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
جدی همچین قانونی اومده؟؟ منکه همه بیمه هام ۲۰ این ماه تموم شد و نتونستم تمدید کنم آزادش میشه ۵تومن ...

شما سزارین اختیاری هستی؟

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
جدی همچین قانونی اومده؟؟ منکه همه بیمه هام ۲۰ این ماه تموم شد و نتونستم تمدید کنم آزادش میشه ۵تومن ...

من الان زنگ زدم پرسیدم گفتن شکم اول سزارین قبول نمیکنه

هم تامین احتماعی هم ایرانیان

اره دیگه 5 تومن به بالا میشه😢

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧
وا جدی میگی نمیدونستم مطمئنی    

اره دوستم گفتم الانم زنگ زدم بیمارستان اونم گفت

2738
من الان زنگ زدم پرسیدم گفتن شکم اول سزارین قبول نمیکنه هم تامین احتماعی هم ایرانیان اره دیگه 5 توم ...

شاید سزارین بدون دلیل رو بگن وگرنه کسی که علت مشخص داشته باشه چرا قبول نکنن

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
کاش بماهم بگن بیمه قبول نمیکنیم بدون بیمه اجازه سز بددن

خب اختیاری میتونی که

خب اختیاری میتونی که

نمیذارن  دیگه بیمارستان خصوصی گرفتار شدیم بخدا دربه در رو انداختن به اینو اون 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
شاید سزارین بدون دلیل رو بگن وگرنه کسی که علت مشخص داشته باشه چرا قبول نکنن

نه نگفت اختیاری یا چی، فقط گفت شکم اول پوشش نمیده

نمیذارن  دیگه بیمارستان خصوصی گرفتار شدیم بخدا دربه در رو انداختن به اینو اون

عجب گیری افتادیم با این قانونای مسخره ایران

به طرف میگن باید طبیعی بیاری بعد میری بیمارستان انقد اذیتت میکنن عذابت میدن آخر میگن نمیشه ببرین سز کنین🤨

2706