2737
2734
من اواخر اردیبهشت حدودا یا دو سه روز اول خرداد با نامزدم رابطه داشتم.ولی اصلا رابطه جدی ای نبود و دخول کامل صورت نگرفت چون من باکره ام هنوز.ولی خب یه مقدار دخول بود.نمیدونم دقیقا چقدر.انزال بیرون از بدن من اتفاق افتاد و نه داخل بدنم.ما 3بار این کار رو انجام دادیم و بین هر بار نامزدم دستشویی رفت و خودش رو کامل شست تا هیچ مایعی روی آلتش نمونده باشه.بعد این اتفاق حدودا یک هفته بعدش من پریود شدم.ولی الان که نوبت بعدی پریودم رسیده من پریود نمی شم و حدودا یه هفته عقب افتاده.دل درد و حالت تهوع هم داردم.حتی تکرر ادرار هم دارم که اینا نشانه حاملگیه.حالا به نظرتون من حاملم؟ :( با وجود این که رعایت کردیم.احتمالش هست اون مایع قبل از منی باعث باردار شدن بشه؟امکانش هست با وجود اینکه یه هفته بعدش پریود شدم باز هم باردار شده باشم؟تورو خدا کمک کنید.اگه چیزی رو نگفتم بپرسید تا بگم.آها راستی ما تو یه شهر کوچیک زندگی میکنیم و فقط یه داروخونه داره.کارمندای اون داروخونه هم از آشناهامون هستن و نمیتونم برم بی بی چک بخرم.حالا چیکار کنم؟
یعنی یه هفته بعد از نزدیکی پریود شدی؟بعد از پریودت دیگه رابطه نداشتی؟
آدم ها برای هم سنگ تمام می گذارند.

اما نه وقتی که در میانشان هستی، نه...

آن جا که در میان خاک خوابیدی؛

«سنگ تمام» را می گذارند و می روند ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه بعیده باشی پریود شدی دیگه
با نامزدت نمیتونی یه شهر دیگه بری از خون بدی ؟
ولی نیستیی چون پری شدی
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2740
وقتی پریود شدی دیگه هم رابطه نداشتی معلومه که باردار نیستی .همش تلقینه منم میخوام پریود بشم حالتم مثل زمانی که تازه باردار شده بودم
آدم ها برای هم سنگ تمام می گذارند.

اما نه وقتی که در میانشان هستی، نه...

آن جا که در میان خاک خوابیدی؛

«سنگ تمام» را می گذارند و می روند ...!