2737
2739
عنوان

تورو خدا کمکم کنین.دارم دیوونه میشم:((

| مشاهده متن کامل بحث + 2676 بازدید | 45 پست
کلا دیگه این کارو نکنین به باکره بودن ربطی نداره بارداری

و اینکه وقتی مایع مرد میاد دیگه دخول نکنید که احتمال بارداری بالا میره مگر اینکه قرص بخوری

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم.......................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعصیا اینجورین اون خونریزی میتونه نشونی لانه گزینی هم باشه که خیلیا با پریودی اشتباهش میگیرن. هر چند در مورد شما خیلی بعیده چون میگی دخول کامل نیوده.من خودم پریود شدم ولی حامله بودم. چرا نمیری آز خون بدی؟
عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  
2728
مقداری از مایع مرد داخلش میممونه و با رابطه بعدی بیرون میاد...اینکار خطر ناکه....حتی من شوهرم نمیکنه اینکارو

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم.......................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
نیاز جان چرا.مسافرت رفتیم.حدودا 12 روز پیش برگشتم.موقع برگشت تو جاده هم خیلی اذیت شدم.به شدت کمر درد شدم و گرما زده.اتفاقا قبل مسافرت در حدی حس پریودی داشتم که نوار بهداشتی گذاشتم تو کیفم.ولی نشدم دیگه.
2740