2733
2734
عنوان

مخاطب این تاپیک خیلی خاصه♥️

125 بازدید | 8 پست

باور کن اگر خودتو بکشی فقط برای اینکه یه عده از نبودنت عذاب وجدان بگیرن فقط خودتُ نابود کردی برای مردنت دعا نمیکنم  یه زندگی قشنگ برات دعا میکنم توش به آرامش برسی

بیخیال بقیه باش 

بهترین لباسو بپوش بهترین تیپُ بزن برای دل خودت 

نسبت به بقیه بی اعتنا باش 

توی یه جمله میگم

برای دل خودت زندگی کن♥️ 

@sanamkhanom    

@sanamkhanom    

بچهاا اگه میشههه تگش کنیداینجا یه جمله براش بنویسید شاید منصرف بشه ♥️

یه صلوات هم بفرستید براش♥️

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍

بخدا شاید باورتون نشه ولی دارم گریه میکنم 

امشب با بابامم بدجور دعوام شدش 

همش حس بی ارزش بودن رو بهم میدن 

همش وقتی یادم میوفته که قرار نیست هیچ وقت طعم عشق و دوست داشته شدن رو بکشم با خودم میگم پس چه کاریه که توی این دنیا باشم و فقط عذاب بکشم 

به خوده خدا همه ی دختر های هم سن اطرافم یکیو توی زندگیشون دارن که تا پای جون دادن هواشون داره ولی من چی؟؟؟! 

گناهم چی بودش زشت بودنمممممم

مگه خوده خدا منو این مدلی نیافرید 

مگه خودش منو این شکلی نکرد 

وقتب خالم پز خواستگار های دختراشو به مامانم میداد همون شب من مردم 

وقتی مامانم تیکم میندازه سگم تو رو نمیگیره اون موقع مردم 

وقتی تو خیابون رد شدم پسره دست دوست دختر عگلش محکم میگیره منو نسونش میده میگهندیدی چقدر زشت بود همون روز من مردم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بخدا شاید باورتون نشه ولی دارم گریه میکنم  امشب با بابامم بدجور دعوام شدش  همش حس بی ارز ...

غلط کرده هر کی گفته تو زشتی😤 

دل سیاه و درون کرم زده ی خودشو نشون داده هر کی اینو گفته

بخدا به قرآن مجید قسم اینو نمیگم که دلداری بدم تو یه دختر تو دل برویی که کاملا پتانسیل اینو داری تا به مرد عاشقت بشه

این احساساتت اشتباهه منم گاهی این حسا سراغم میاد چن تا تاپیک آخرمو ببینی متوجه میشی

بخدا شاید باورتون نشه ولی دارم گریه میکنم  امشب با بابامم بدجور دعوام شدش  همش حس بی ارز ...

آخه عزیزم قشنگم قبل از اینکه از حرف کسی ناراحت بشی اول ببین کی گفته اون حرفو

اگه آدم متشخص تحصیل کرده ی باشعور و خداشناسی بود از حرفش ناراحت شو در غیر این صورت حرفشو حواله بده به...... خودت میدونی کجا  

2738

بخدا الان همه با ارایش عمل خوشکل کافیه یه خورده دست ببری تو صورتت فک کردی این خوشکلا تو خیابون بدون ارایشم خوشکلن؟؟؟

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍