2737
2734
عنوان

حق محل سکونت ب چ درد میخوره اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 1582 بازدید | 47 پست
بله همه اینارو قبل ازدواج میشه اوکی کرد اگه طرف حسابت آدم باشه🙂 ممکنه بگه اوکی هر چی تو بگی بعد عقد ...

نمیتونه ابدااااا

مگه تو محضر قید نکرد؟؟؟؟

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بر فرض کارش بره اون شهرستان چیکار میکنی؟؟؟    

بعضی وقتا بعضی مردا از سر لج و لجبازی میرن جای خونه میگیرن که از لحاظ سطح فرهنگی به دختر نمیخوره مثلا دختره بالای شهر زندگی میکرده و حالا عاشق شدن ازدواج کردن مرده میتونه یه جای خوب خونه بگیره ولی لج میکنه میره یه جای بی فرهنگ که پر از لات و لوته خونه میگیره یا میره شهرستان خونه میگیره اینجا حق سکونت به درد میخوره

تاپیکاتو خوندم و  ذهنت متاسفانه زیاد درگیر درس نیس  امید وارم بعد کنکورت هم حالت خوب باش ...

وقت استراحتمه   

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2731
بله همه اینارو قبل ازدواج میشه اوکی کرد اگه طرف حسابت آدم باشه🙂 ممکنه بگه اوکی هر چی تو بگی بعد عقد ...

ن دیگه عزیزم نمیتونه تو سند ازدواج قید شده

پس باید هرجا زنش بگه خونه بگیره نمیتونه عدم تمکین بگیره

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
نمیتونه ابدااااا مگه تو محضر قید نکرد؟؟؟؟

اگه قید نکرده باشه میتونه دیگه 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
ن دیگه عزیزم نمیتونه تو سند ازدواج قید شده پس باید هرجا زنش بگه خونه بگیره نمیتونه عدم تمکین بگیره

میدونم دوست خوبم. من اگه قید نشده باشه رو دارم میگم 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2738
میدونم دوست خوبم. من اگه قید نشده باشه رو دارم میگم 

اگه برات مهم بود باید قید میکردی 

در غیر اینصورت نمیشه کاریش کرد چون ب حرف ک نیست!!

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
خوبه دکتر نیستی

از حسادت بترک

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

واقعا؟؟

من فک میکردم خونه ای باید باشه ک دختر تایید کنه(قبل از تمکین کردن)    

اونوخ دختر میتونه مهریشو بزاره اجرا و حق حبس و...(قبل از تمیکن)

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
اگه برات مهم بود باید قید میکردی  در غیر اینصورت نمیشه کاریش کرد چون ب حرف ک نیست!!

من ازدواج نکردم عزیزم مثال زدم از حالتی که میتونه پیش بیاد🌷

واقعا؟؟ من فک میکردم خونه ای باید باشه ک دختر تایید کنه(قبل از تمکین کردن)     &nb ...

اخلاق و منطق اینو میگه. اما اگه بخوای قانونی پیش بری باید قید کنی. 

2706