2410
2553
عنوان

حق محل سکونت ب چ درد میخوره اخه

1526 بازدید | 47 پست

وقتی شوهره قراره خونه بخره و کارش فلان جاعه چجور میتونه جایی باشه ک شما میخاید

یا ی جور دیگس این حق من نمیدونم شاید

اخه هی میگید دخترا این حقو هم بگیرن

هر چی فک میکنم نمیفهمم    

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست

شوهرم مال یکی از شهرستانی خراسان رضویه من مشهد

ولی خوب شوهرم کار وزندگیش مشهده ولی برا اطمینان حق سکونت گرفتم ک سرش نزنه برا اونجا زندگی کنه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

برا اینکه گاهی میتونه مجبور کنه با مادرشوور جان زندگی کنی. بگیری نمیتونه😐 هرچند بجز حق طلاق بقیش یه حالیه واقعا

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
شوهرم مال یکی از شهرستانی خراسان رضویه من مشهد ولی خوب شوهرم کار وزندگیش مشهده ولی برا اطمینان حق س ...

خب بر فرض کارش بره اون شهرستان چیکار میکنی؟؟؟   

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست

خب مثلا دختره میخواد کنار خانوادش باشه یا شهر محل کارش.بیشتر برا نواقعیه که همشهری نیستن یا خانوم شهر دیگه ای شاغله.ولی در کل شرط زیاد به درد بخوری نیس.هر زوجی بنا به شرایط زندگی باید تصمیم بگیرن کجا بمونن.دختر عموم این شرطو داره که شهر خودمون بمونه.الان شوهرش میگه کار من اینجا خوب نیس .باید بریم فلان شهر اونم قبول کرده .چاره ای نیس که

2714
برا اینکه گاهی میتونه مجبور کنه با مادرشوور جان زندگی کنی. بگیری نمیتونه😐 هرچند بجز حق طلاق بقیش یه ...

خب مثلا اگه خونه نداشته باشه چیکار میخای کنی

پولم نداشته باشه اجاره کنه

وقتی مجبوری محبوری

ب نظرم با زبون باید قانع کرد 

اصن باید قبل ازدواج دربارش صحبت کرد   

من چون خیلی مادرم از همه نظر بهم وابستش ، و تک دخترم و عصای دستشم یکی از شروطم برای تمام خواستگارم حق مسکن بود 

محلشو خودم انتخاب کنم واسه همین تا ۲۸ سالگی ازدواج نکردم😂

همسرم کارش کلی فاصله داشت ولی قبول کرد، الانم خدا روشکر بعد عروسی نزدیکتر شده

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

دقیقا منم این یدونه حقو اصلا درک نمیکنم 

کلا تفکر این شده که زندگی مشترک میدون جنگه اول  باید مجهز به سلاح باشی بعد وارد زندگی مشترک بشی

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
خب بر فرض کارش بره اون شهرستان چیکار میکنی؟؟؟    

نمیرم باهاش چون من پرستارم دیونه ام شغل ب این خوبی رو ول کنم باهاش برم شهرستان 

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
هفته پیش خواهر شوهرم عقد مرد و حق سکونت گرفت چون محل زندگی شوهرش شهر دیگه بود

خب ینی شوهره محل کارشم عوض کرد؟ 

خب مثلا اگه خونه نداشته باشه چیکار میخای کنی پولم نداشته باشه اجاره کنه وقتی مجبوری محب ...

بله همه اینارو قبل ازدواج میشه اوکی کرد اگه طرف حسابت آدم باشه🙂 ممکنه بگه اوکی هر چی تو بگی بعد عقد بگه نظرم عوض شد میریم یه اتاق تو خونه مامانم😐بعد تو اگه نری باهاش برات حکم عدم تمکین بگیره. همینقد مسخره و بچگانه اما شدنیه

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2706