2737
2739
اگر شب ۱۵وشب۱۶وشب۱۷ باشه چی

گلم چون ماه پیش روز ۱۴ سایزش ۲۱ بود، احتمالا ۱۵ یا ۱۶ ازاد میکنی

بهتره امشب و فردا صبح اقدام کنی

فردا صبح با ادرار دوم کیت بزن بلکه ایشاللا مثبت بشه

امشب حتما اقدام کن، شب و صبح هم کیت بزن، اگه مثبت شد، فردا صبح اقدام نرو. فردا شب اقدام برو. اگه تا فردا صبح کیتت مثبت نشد همون امشب و فردا صبح اقدام کن

فهمیدی چی شد؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چند تا بچه دارین؟ جنسیت؟

یک پسر

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2728
نمیدونم سهل انکاریه من بود یا حکمت خدا،اولیش ک برام مهم نبود چی باشه دختر شد،دومی و گفتم میدم دکتر و ...

عزیزم این حرف منو یادت باشه برای سی سال دیگت: اونی که دلش برات تنگ میشه دختره اونی که بعد ازدواج سراغتو میگیره دختره اونی که غمتو میخوره و هرکاری ازش بربیاد برات انجام میده دختره پسر تا کوچیکه خوبه بزرگیش دست خداست اما دختر دیگه گوهریه.....💖💖💖💖💖

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
عزیزم این حرف منو یادت باشه برای سی سال دیگت: اونی که دلش برات تنگ میشه دختره اونی که بعد ازدواج سرا ...

لايك🌹🌹🌹🌹🌹

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
2738
گلم شما باید از الان هر ۶ ساعت کیت بزاری

سلام مهربونم خوبی قربونت برم.. من تایپیکتو خوندم عزیزکم حدود بیست صفحشو خوندم مهربونم و خیلی خیلی مهرت به قلب هممون نشسته.... خدا خیرت بده دوقولو یه دختر صالحه ویه پسر انسان دوست به تو وشوهرت بده مهربونم

عزیزم من الان عکس کیت هامو میذارم اما قبلش یه توضیح بدم

من 30 سالمه.. یه ساله ازدواج کردم از همون اولش شوهرم بردم دکتر و اونجا از طریق سونو تشخیص دادن که من پی سی او هستم. با وجود اینکه دقیقا سر ساعتش سر 28 روز پریود میشم.ولی تعجب کردم چرا اینطوری تشخیص دادن... خلاصه تحت درمان بودم تااینکه دوماه قبل متووفورمین و زینک پلاس و ویتامین دی کلسیم مصرف میکردم دو ماه تمامو شبهاشم از قرص ضد بارداری استفاده میکردم.. دوبسته ی بیست ویک عددی
مهربونم قرصام تموم شد و من دو دوره پریود شدم اما این دوره بعد از گذشت حدود دوروز تخمدانهام تیر کشید و روز 9 پریودی به مدت چند بار لک قهوه ای تیره ازم اومد و کمرم و زیر دلم درد میکرد. کیت گذاشتم همون لحظه دوتا خط شد. خلاصه تا امروز که روز دوازدهم سیکلم هست کیتم کمرنگ تر شد

من این مدت 6 ام

بعد از ظهر 7 ام
بامداد نهم
بامداد دهم
بامداد یازدهم
رابطه داشتم... الان عکیس کست هامو میذارم نتم درست بشه نظرت چیه مهربونم

ضمنا ازشب سه پریودی تا شب هشت پریودی من به فاصله ی دوازده ساعت کلوموفین میخوردم

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
امیر علی یا لوبیا جون هر کدوم که هستید میشه ببینید کيتمو، ماه پیش 16/15مثبت شد ،این ماه این شد کيتم ...

عزیزم طبیعی هست. مال منم هر ماه ممکنه یکی دو روز اینور اونور بشه. اقدام داشتی این جند روز؟

میخوای اقدام کنی؟

عزیزم طبیعی هست. مال منم هر ماه ممکنه یکی دو روز اینور اونور بشه. اقدام داشتی این جند روز؟ میخوای ا ...

نه اقدام نداشتم،اگه خدا بخواد پاییز اقدامم،فقط برام سوال شد چرا این طور شد این جور که نمیتونم دقیق روزشو بفهمم برا اقدام جنسیت پسر،

عزیزم کیت امروزم هم بذارم و بد عکس میفرستم برات مهربونم من یه ساعت پیش بیدار شدم یکم دیگه که آب نخورم سه ساعتی بعد میفرستم همشو باهم

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
سلام مهربونم خوبی قربونت برم.. من تایپیکتو خوندم عزیزکم حدود بیست صفحشو خوندم مهربونم و خیلی خیلی مه ...

ممنون از لطفی که داری گلم 🙏🌹

شرمنده ام نکنین 🙈

چون کیتت پر رنگ و کمرنگ شده احتمال ۹۰٪ تخمک گذاری داشتی. چون محرک خوردی تخمک گذاریت همون ۹-۱۰ بوده.

منم قبل از بارداریم چند سال قبلش هر موقع سونو میرفتم تشخیص سی پی او بود. البته من اون موقع های جلوگیری داشتم و اقدام نمیکردم. فکر کنم روزهای پرتی سونو میرفتم. مثلا ۸ سیکل میرفتم، یا ۲۳ سیکل میرفتم. هیچ وقت فولیکول بالغ دیده نمیشد و چند تا فولیکول ریز دیده میشد. با اولین اقدام باردار شدم و کاری هم برای درمان پی سی او نکردم. همین مه ادم هر ماه پریود میشه، یعنی ۹۵٪ تخمک گذاری داره، نگران نباش.

اقدام هات عالی بودن. ایشاللا باردار میشی.

حالا عکس کیت هات رو بفرستی میتونم بگم اگه باردار شدی احتمال دختر زیاده یا پسر

سونو نرفتی؟

2706