2733
2734
از من ک گذشت خدا هرچی میخایین ب شما بده😭😭تو حسرت داشتن پسر موندم

گلم چند تا بچه داری؟ پیر میخواستی؟ فقط یک بار روز تخمک گذاری اقدام داشتی؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو حسرت داشتن دختر😔😔😔💔

نمیدونم سهل انکاریه من بود یا حکمت خدا،اولیش ک برام مهم نبود چی باشه دختر شد،دومی و گفتم میدم دکتر ولی باز گفتم مهم نیست اگه دخترم شد عیبی نداره چون خواهر داشتن خیلی خوبه،تصمیم داشتم واسه سومی حتما حتما برم دکتر که یهو فهمیدم باردارم ناخواسته😭خواستم سقطش کنم شوهرم نذاشت گفتم اینم دختر شه چی گفت بشه قدمش رو چشمام منم نگهش داشتم وقتی رفتم برا تعین جنسیت گفت دختره همونجا حالم بد شد قلبم داشت وایمیساد تا الان ک سه ماهه ب دنیا اومده وهنوز تو شوکم و افسرده شدم نمیدونم چرا خدا دعاهامو قبول نکرد انقدر دعا و نذرونیاز کردم ولی نشد،خیلی دوسش دارما دخترمو عاشقشم ولی  از همون مجردی عاشق پسر بچه ها بودم 

2728
نمیدونم سهل انکاریه من بود یا حکمت خدا،اولیش ک برام مهم نبود چی باشه دختر شد،دومی و گفتم میدم دکتر و ...

عزیزم درکت میکنم چون خودمم دوتا دختر دارم 

انشالله خدا بچه هات را برات حفظ کنه واینقدر برات افتخار آفرین باشن که جای خالی پسر  را تو زندگیت پر کنن.

سلام لوبیا جون خیلی ممنون که این تاپیک قشنگ رو ساختی.بلاخره دله دیگه گاهی وقتا دلت میخواد پسر داشته ...

گلم برای پسر ۳،۴ تا اقدام خوبه. اقدام هات یک روز قبل از اینکه کیتت مثبت بشه باید شروع بشه، واسه همین باید دو سه ماه کیت بزنی تا دستت بیاد کیتت کی مثبت و کی منفی میشه.

صفحه ۱-۱۰۰ و صفحه ۱۵۲ نحوه تخمک گذاری رو بخون

عزیزم درکت میکنم چون خودمم دوتا دختر دارم  انشالله خدا بچه هات را برات حفظ کنه واینقدر برات اف ...

امیر علی خوبی؟ نیستی؟ مقاله رو خوندی؟

2738
عزیزم درکت میکنم چون خودمم دوتا دختر دارم  انشالله خدا بچه هات را برات حفظ کنه واینقدر برات اف ...

ممنون عزیزم همچنین،ی نصیحت از من بهت حتما برو دنبال چیزی ک میخای براش تلاش کن اگه نشد حداقل دلت نسوزه،بخدا انقدر حرف از خانواده ی شوهر شنیدم ک نگو

ممنون عزیزم همچنین،ی نصیحت از من بهت حتما برو دنبال چیزی ک میخای براش تلاش کن اگه نشد حداقل دلت نسوز ...[/

نشد حداقل دلت نسوز ...

ولشون كن بابا حرف زدن بگو امپراتوريتون بدون جانشين مونده مگه

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****

سلوم خوبي؟؟؟همچنان لك مييينم فردا موعدمه

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
امیر علی خوبی؟ نیستی؟ مقاله رو خوندی؟

سلام لوبیا جونم 

خوبم خدا را شکر 

نتم تموم شده بود 

آره خوندم 

خیلی اطلاعاتمو بیشتر کرد

ممنون

راسنی خودت چند رور دیگه تخمکگذاری داری؟؟

من اگه به موقع پریود بشم 

باید ازصبح17 اقدام کنم.آخه 16شب ،شب نیمه ماه هست 

تازه اگه آ  شوهرم خوب باشه 

تو تاپیک بانو یکی از بچه ها زیاد دارو گیاهی و شیمایی داده بود آزمایش شوهرش بدتر شده بود 

دیگه توکل به خدا انشالله که خودش درست کنه.

نمیدونم سهل انکاریه من بود یا حکمت خدا،اولیش ک برام مهم نبود چی باشه دختر شد،دومی و گفتم میدم دکتر و ...

ایشاللا دخترات سربلند و پیروز باشن. هدا رو شکر خدا بهت بچه های سالم عطا کرده. هیشکی از اینده خبر نداره،

خودت حتما در اینده حکمت خدا رو میفهمی. دخترات رو قوی بار بیار و همیشه پشتشون باش. تاکید کن درس بخونن و فقط به خودشون تکیه کنن. 

مامانم ۳ تا دختر اورد، من یکیشونم. اخری پسر.

انقدر ما دخترا موفق و درس خون بودیم همه حسرتمون رو داشتن. بهتریت رتبه های کنکور رو اوردیم. من درس خوندم اومدوم اروپا اینجا بعد از ۵-۶ سال با شوهرم اشنا شدم و ازدواج کردیم. خدا رو شکر از همه لحاظ زندگی منو و خواهرام خوبه. کلی هم پشت مامان بابام هستیم.آخ بگن خواهرم اونجاست.

از بس پدر مادرم به ما مسئولیت دادن و هیچ وقت نگفتن اینکار کار مردونه هست!!! همیشه ما همه کار بلد بودیم. از نقاشی و کاغذ دیواری زدن بگیر تا بهترین اشپزی ( البته من اشپزیم در حد ۳-۴ نفره) خواهرم یه مجلس رو تنهایی به راحتی اداره میکنه. شوهرامونم هم همیشه برای هر کاری با ما مصلحت مشورت میکنن چون تو خیلی چیزا بیشتر هم بلد نباشیم ازشون، کمتر نیستیم. 

یه خاله دارم ۳ تا پسر داره. همیشه پز پسراشو به مامانم میداد. الان غبطه میخورن به حال مامان بابای من.

منم براشون همیشه هدیه های گرون میخرم و هر دفعه میرم ایران یکی از وسیله های خونش رو نو میکنم. خدا رو شکر نیاز مالی ندارن به ما.

ولی داداشم بیخیال!!! بابام شغل ازاده. تا حالا یک بار هم نشده عصای دستش باشه. همش مشغول رفیق بازی! هر روز تصادف با ماشین و کلی حرص و جوش و خرج رو دست پدر مادرم میزاره. 

اینا رو تا حالا هیچ وقت جایی نگفته بودم، ولی دیدم شما خیلی ناراحتی گفتم.

خودم یه دختر دارم. چهار تا هم بشن باز خوشحال میشم.

ولی خوب همه دوست دارن هر دو جنس رو داشته باشن.

منم تا امروز که ۳۳روزسیکلم هست هنوز پریود نشدم نکنه دوباره ناخواسته باردارشدم   برای این ماه چقدر برنامه داشتم. 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
2706