2737
2734
عزیزم کیتات تقریبا مشابه هستن اگه میخای اقدام کنی باید از همین الان شروع کنی  یکی الان یکی آخر ...

دقیقا امیرعلی.منم پرسیدم گفت شب میاد.ولی الان هم دیره باید اولین اقدامشو بره.شبم ۳ی اقدام بره.فردا ظهرم ی اقدام

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
عزیزم کیتات تقریبا مشابه هستن اگه میخای اقدام کنی باید از همین الان شروع کنی  یکی الان یکی آخر ...

امیرعلی مکس وقتی این شکلی هست یعنی مدیکور تو اوج هست؟میخوام نسبتشونو بدونم

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امیرعلی مکس وقتی این شکلی هست یعنی مدیکور تو اوج هست؟میخوام نسبتشونو بدونم

بله الان مدیکور خط پایین از بالایی پررنگتره

الان شوهرم خونه است باید برم بهش برسم 

عصر مکس و مدیکور ماه پیشم که باهم زدم را برات میگذارم.

بله الان مدیکور خط پایین از بالایی پررنگتره الان شوهرم خونه است باید برم بهش برسم  عصر مکس و ...

مرسی گلم زحمت میشه.برو گلم

مرسی گلم

دیدی امیرعلی هم گفت

اگه میتونی بگو شوهرت بیاد خونه اقدام اول و برین .شب دیره

2738
سلام میشه منو راهنمایی کنی سیکلام منظم نیس و امروز ۱۴ سیکلم واسه پسر شدن دیروز و امروز کیت زدم کیت ...

برای پسر باید سعی کنی حداقل ۳ تا اقدام تو ۳۶ ساعت مونده به تخمک گذاری بری.

ماههای قبل کیت نزدی؟ کیت هات معمولا چند ساعت مثبت میمونن؟ وقتی کیت زدی ادرارت زرد پر رنگ بود؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
برای پسر باید سعی کنی حداقل ۳ تا اقدام تو ۳۶ ساعت مونده به تخمک گذاری بری. ماههای قبل کیت نزدی؟ کیت ...

نه عزیزم اولین باره کیت میزنم، ادرارم پررنگ بود.من یدونه دیروز زدم یکی هم امروز ساعت ۱ یکی هم الان زدم رنگه ۳ تاش مثل همه

نه عزیزم اولین باره کیت میزنم، ادرارم پررنگ بود.من یدونه دیروز زدم یکی هم امروز ساعت ۱ یکی هم الان ز ...

عکس همشون رو بفرست. روز و ساعت هم کنارشون بنویس

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
اره امیرعلی خوب راهنمایی کرد شمارو. اگه میتونی یه سونو برو بیا، جوابش رو بگو به ما

خانمی منم گفتم همون اول برو سونو ولی انگار مقدور نیست براشون کیتم ماه اوله میزنه.نمیخواد هم یه ماه صبر کنه.

2706