2737
2734

لوبيا جان اگه ميشه پستهاي من ك عكس هست پاك كن

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
لوبيا جان اگه ميشه پستهاي من ك عكس هست پاك كن

اینجا فکر نکنم اسمت باشه. اگر هم باشه باید گزارش بزنیم پاک بشه، من نمیتونم پاک کنم

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی سونو میری؟

فردا که تعطیله موندم برا شنبه.راستی ببخشید یه چیزی خیلی شرمندم ها خیلی عذر میخوام  امروز یه لک قهوه ای که مثل نخ بود اومد.دستمال کاغذی یکم قهوه ای کم رنگ شد.به نظرت چی میتونه باشه

فردا که تعطیله موندم برا شنبه.راستی ببخشید یه چیزی خیلی شرمندم ها خیلی عذر میخوام  امروز یه لک ...

بعضی ها موقع تخمک گذاری لک قهواهای میبین. ولی نه روز تخمک گذاری، ممکنه تا اون لک بیاد بیرون یکی دو روز طول بکشه. منظورم اینه که احتمالا تخمک گذاریت دیروز بوده

عزیزم اقدام هات رو بگو ببینم چند تا اقدام و کی داشتین؟ 

ایشاللا این ماه بارداری میشی گلم

2731
بعضی ها موقع تخمک گذاری لک قهواهای میبین. ولی نه روز تخمک گذاری، ممکنه تا اون لک بیاد بیرون یکی دو ر ...

من خودتون راهنماییم کردین ۱۳.۱۴.۱۵ رابطه داشتم ۱۷ هم که میشه امروز قراره رابطه داشته باشم.تقریبا ۱۲پریودم هم اقدام داشتم.اقدام ۱۵ همم صبح بود.

اقدامم چطور بود به نظرت عزیزم

من خودتون راهنماییم کردین ۱۳.۱۴.۱۵ رابطه داشتم ۱۷ هم که میشه امروز قراره رابطه داشته باشم.تقریبا ۱۲پ ...

گلم اقدام هات عالی بوده. ایشاللا مامان میشی. کیت هات از ۱۳ پر رنگ شد درسته؟

2738
به نظر من دیگه کافیه تخمک ازادشده

برای جنسیت نمیخوان. بارداری میخوان. 

سونو نرفتن هنوز ببینیم ازاد شده یا نه. کیتشون هنوز پر رنگه ولی منم فکر میکنم یا ۱۵، یا ۱۶ سیکلش ازاد شده

لوبیا جان رفتم دکتر سونومو نشون دادم گفتم که کی اقدام کنم برای پسر گفتش کیت پررنگ شد اقدام کن یه بار ...

گلم یک بار اقدام شانس دختر زیاده. ببین تو تاپیک امار گذاشتم. بنظرم عوضش کن

2706