2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برم دكتر زنان شايد بگه نه؟؟الهه اميريرو دوست داشتم

آره احتمال این که دکتر زنان بگه خیلی بیشتر بخصوص اگه تعیین جنسیت هم بکنه.

من که تو این اصفهان له این بزرگی هنوز یه دکار خوب ب ای تععین جنسیت به روش تخمکگذاری پیدا نکردم

2728
یک نکته دیگه اینکه سعی کن به همسرت تو رابطه خیلی خوش بگذره، چون اونطوری اسپرم های بیشتری تولید میکنه

عزیزم آیا میل جنسی زیاد شوهر هم میتونه تاثیری روی جنسیت داشته باشه؟و اینکه تو ی رژیم من از برنج استفاده میکنم آیا بده ؟؟

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
باشه حتما! من ٨٠درصد روز ١٦تخمك گذاريمه!به نظرت ١٥برم سونو؟؟دكتر بهم ميگه كي ازاد ميشه؟؟

نه ۱۰۰٪ نیست بتونه بگه. باید با کیتت هماهنگ کنی. ۲۰ -۲۴ ساعت بعد از مثبت شدن کیتت برو

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
وای لوبیا جون نگرانم نکنه اینماهم کیتم رنگ نگیره تخمکگذاری نکنم  اگه اینجور باشه عملا تخمدانم ...

نگران نباش. میاد.

ورزش میکنی؟

من روز ۱۵ اینا ترشحاتم شذوع میشه، ۱۸ تخمک گذاری دارم. ۲،۳ روز قبلش شروع میشه.

نگران باشی تاثیر بدی داره

2738
پريودهات چند روزه هست؟؟به نظرم از ١٠براي بار اول بزن

یه پیج تو اینستا هست به نام taeen_jensiat_official

نوشته دکتر فاطمه حیدری حس میکنم دروغ میگه یه سر بزن نوشته پکیج میدم وفلان اینا 

نگران نباش. میاد. ورزش میکنی؟ من روز ۱۵ اینا ترشحاتم شذوع میشه، ۱۸ تخمک گذاری دارم. ۲،۳ روز قبلش ش ...

آره حتی اگه پارک نرم ولی هر روز نیم ساعت تا45دقیقه توسالن خونه میدوم و  درازونشست  میرم و میوه های قلیای مثل طالبی و کمی هندوانه وانجیر خشک زرد الو وگیلاس و کشمش هم میخورم.

نگران نباش. میاد. ورزش میکنی؟ من روز ۱۵ اینا ترشحاتم شذوع میشه، ۱۸ تخمک گذاری دارم. ۲،۳ روز قبلش ش ...

روزی یکدونه مولتی ویتامین و ویتامین ای 200میخورم شوهرم پنجشنبه شب تخلیه داشته مرتب یک شب در میون ولی الان دیگه نه فردا یا پسفردا میره آزبده جواب آزمایش خودمم3شنبه حاضره

امید بخدا خودش کمکم کنه.

من هر وقت خواستم اقدام کنم به نظرت چیکار کنم شوهرم کارش یه جوریه بعضی روزا خونه نیس باید روز تخمکگذاریمو پیدا کنم بعدشم شوهرمو ببندم تو خونه نذارم جایی بره من اینقدر که تو فکرم شوهرم خونه نیس نمیدونم اصلا چه ماهی اقدام به بارداری کنم تا شوهرمم باشه به نظرت بهترین فصل چه فصلیه واسه بارداری وپسرزایی من سر دخترم مهر حامله شدم  

عزیزم آیا میل جنسی زیاد شوهر هم میتونه تاثیری روی جنسیت داشته باشه؟و اینکه تو ی رژیم من از برنج استف ...

میل جنسی بالای شوهر باعث میشه هفته ای ۲-۴ بار رابطه داشته باشین که در کل با این روش اسپرم بیشتری تولید میشه و به نفع پسر هست. بهتر هست اگه رابطه هر شب هست برای دسر بیشتر از ۵ شب متوالی نشه چون ممکنه اونطوری هم تعداد اسپرم بیاد پایین یکم. 

برنج یکم اسیدی میکنه و سرده، دوستان میگن با زیره و زعفران مصرف بشه

2706