2733
2739
من ماههای قبلی ترشحات زیاد نداشتم نمیتونستم مطابقت بدم. دو‌ماه ویتامین ای و کیوتن خوردم بهتر شده.&nb ...

من فکر میکنم 18شب یا 19 صبح تخمک گذاری باشه چون وقتی ترشحات کدر باشه تخمک گذاری تموم شده ، من خودم اکثرا دو یا سه روز ترشح دارم و بعدش کدر میشه یعنی سومین روز ترشح زیاد و بعد کدر تخمک گذاری هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من يكي رو ميشناسم با سه تا از جاري هاش گفت اينجوري پسردارشدن گفتن ازپريودي تا يك هفته بعد از ...

دوستت چی شد پسر یا دختر؟

همه جورش امکان داره. یکی رو هم میشناسم طولانی تخلیه نداشته و پسر شده بود. ولی خوب این ها خطا هم زیاد داره.

من بیشتر به اونایی که واقعا میدونن تخمک گذاریشون چه روزی بوده و اقدامهاشون چطور بوده دقت دارم. 

اون سه تا جاری ها یعنی دقیقا بدن همشون ۱۰۰٪ مثل هم عمل میکرده و همه روز ۱۴ تخمک گذاری داشتن؟

اخه این ها خیلی برای من مبهم هست و نمیتونم از روی این چیزا تصمیم بگیرم. من که خودم تخمک گذاریم ۱۸،۱۹ هست. اگه اقدامم یک هفته بعد از پاکیم باشه، احتمال ۹۰٪ دختر میشه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2731
من فکر میکنم 18شب یا 19 صبح تخمک گذاری باشه چون وقتی ترشحات کدر باشه تخمک گذاری تموم شده ، من خودم ا ...

اگه سیکلت ۳۱،۳۲ روژه باشه ۱۸ ام هست. اگه سیکلت ۳۰ روزه باشه ۱۶،۱۷ احتمال زیاد تخمک گذاریت هست.

ترشحات خیلی دقیق نیست. اول سونو و بعد کیت دقیقترن

دوستت چی شد پسر یا دختر؟ همه جورش امکان داره. یکی رو هم میشناسم طولانی تخلیه نداشته و پسر شده بود. ...

حتما مثل هم بوده خودش گفت ما اينجوري پسر دار شديم!!

والا براي منم عجيبه..واي بيشتر افراد ١٤تخمك گذاريشونه

2738
سلام خانم ها خوبین؟؟لوبیا جان نمیشه گروه تلگرام بزنی؟؟

تلگرام ایده خوبی نیست گلم. اگه  الان اگه این گروه نبود نمیتونستیم بیایم بخونیم و اطلاعات بگیریم .  الان تو تلگرام حتما صد ها گروه تعیین جنسیت هست ولی خوب مادنمیتونیم پیداشون کنیم. 

منظورم اینه که کسی که دنبال اطلاعات هست میاد نی تی سایت و میخونه اینجارو. مطمئن باش الان همین تاپیک ۱۰-۲۰ تا خواننده خاموش داره و دارن از مطالب استفاده میکنن. اگه بریم تلگرام اونا دیگه نمیتونن مطالب رو بخونن. 

ضمنن خیلی ها هم مثل من دوست دارن ناشناس بمونن و تو تلگرام عکس پروفایل و اینا دارن و نمیشه گلم. 

اینجا شاید یکم اومدن و نوشتن سخت تر باشه، ولی دسترسیش ولسه همه بهتره.

2706