2733
2739

شما احتمالا فردا ظهر یا عصر تخمکت ازاد میشه.

واسه همین امشب که ۱۴ سیکل هستی ساعت ۱۰-۱۱ شب اقدام اول. و برو

فردا که ۱۵ سیکل هستی صبح ۱۰-۱۱ اقدام دوم رو برو

پس فردا که ۱۶ سیکل هستی صبح ۱۰-۱۱ اقدام سوم رو برو

اوکی؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبق کیتلی قبلی احتمالا فردا4تا7 بعدظهر کیت کمرنگ میشه  حالا شما بگو کی آزاد میشه؟؟ قبل کمرنگ ...

اگه کمرنگیت مثل این کیت دوم باشه، اونوقت حدود ۴ ساعت قبل از کیت دوم ازاد میشه. مال خودت هم ممکنه طرف های ظهر ازاد بشه.

2731
اگه کمرنگیت مثل این کیت دوم باشه، اونوقت حدود ۴ ساعت قبل از کیت دوم ازاد میشه. مال خودت هم ممکن ...

پس همونطور که میگی حوالی ظهر آزاد میشه 

حالا چه ساعای سونو کنم

ساعت 1نیمه شب دوباره کیت میزنم ودوباره 7صبح لطفا اگه تونستی بیا ببین وراهنمایی کن برای سونو البته اگه جایی سونو گیر بیارم

پس همونطور که میگی حوالی ظهر آزاد میشه  حالا چه ساعای سونو کنم ساعت 1نیمه شب دوباره کیت میزنم ...

شب میام. ۷ صبح شما، ۴،۵ صبح به وقته منه. شاید خواب باشم. در اولین فرصت میام فردا صبح

شما احتمالا فردا ظهر یا عصر تخمکت ازاد میشه. واسه همین امشب که ۱۴ سیکل هستی ساعت ۱۰-۱۱ شب اقدام ...

Okay عزیزم الان دوباره کیت ivy زدم دوتا مثبت شد نظرت هنوز روی همون ساعت ها هست یا نه ببخشید تو رو خدا من امروز خیلی شما رو اذیت کردم 

Believe your self ❤🙏
2738
Okay عزیزم الان دوباره کیت ivy زدم دوتا مثبت شد نظرت هنوز روی همون ساعت ها هست یا نه ببخشید تو رو خد ...

همون اقدامی که برات نوشتم، امشب و‌قردا صبح و پس فردا صبح

Okay عزیزم الان دوباره کیت ivy زدم دوتا مثبت شد نظرت هنوز روی همون ساعت ها هست یا نه ببخشید تو رو خد ...

چون مطمئن نیستم که تخمکت کی ازاد‌میشه. فکر میکنم تا فردا عصر ازاد بشه. فعلا امشب‌ و فردا صبح حتما اقدام کن. هر ۴-۶ ساعت کیت بزار. هم ایوی بزار هم پری مام.

راجع به اقدام سومت فردا صبح تصمیم میکیریم

چون مطمئن نیستم که تخمکت کی ازاد‌میشه. فکر میکنم تا فردا عصر ازاد بشه. فعلا امشب‌ و فردا صبح حتما اق ...

من احتمال زیاد 16شبساعت 7و8!!

من میگم یکبار مثلا 3نصف شب یکبار 3بعداظهر خوبه؟؟کاش پنجشنبه جمعه باشه

من احتمال زیاد 16شبساعت 7و8!! من میگم یکبار مثلا 3نصف شب یکبار 3بعداظهر خوبه؟؟کاش پنجشنبه جمعه ب ...

اره خوبه. ولی حتما باید مطمئن باشی که ۷،۸ شب ازاد میشه. وگرنه ممکنه اگه زودتر ازاد بشه اسپرم های اقدام دومت بهش نرسه. 

چون من خودم سونو نمیتونم برم، من ترجیحا شب و صبح روزی که تخمک ازاد میشه اقدام میکنم و تو این حالت هم هر دو اقدام تو بازه ۲۴ ساعت تخمک گذاری میشن

یا به نظرت 3تا؟؟

سومین اقدام برای اونی هست که نمیتونه سونو بره و مطمئن بشه که تخمک ازاد شده یا نه مثلا شما فکر میکنی عصر روز ۱۶ ازاد میشه، ولی خوب ممکنه خطای ۱۲ ساعتی داشته باشه و صبح ۱۷ ازاد بشه. اقدام سوم رو ۲۴ ساعت بعد از اقدام دوم و صبح روز بعد تخمک گذاری احتمالی انجام میدیم که مطئن باشیم اگه تخمک گذاری دیر اتفاق افتاد، براش اسپرم جدید مهیا باشه

2706