2752
2734
عنوان

چراآدمای بد خوشبخت ترن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1899 بازدید | 73 پست
منم معتقدم با چشم ديدم اونايي كه بدن خدا بيشتر بهشون ميده و هواشونو داره  همسر من بخدا انقدر ...

عزیزم وقتی شما ب کسی کمک میکنی یعنی در راه خدا داری کمک میکنی پس نباید بگی چون من اینکارو میکنم حتما خوبم و خدا باید صدامو بشنوه. خیلی از آدمای بدی ک فکر میکنی شاید اونجوری ک ما میبینیم نیستن

من ب همچنین چیزی اصلا معتقد نیستم

دنیا همه هیچُ اهل دنیا همه هیییچ.... 
طرز فکرت لابد درست نیست من کاملا برعکس فکر میکنم! تو فامیل ما همه ادمای حرف دربیار و فضول و عوضی فقی ...

نه عزیزم اصلااینطورنیست.متوجه منظورتون هستم اما مواردی که من شاهدشم کاملافرق دارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تعریفت از خوشبختی چیه؟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2731
اصلاهم اینطورنیس من ازهمه نظرگفتم.آدمی که فوق العاده ازهرنظرعوضیه اماخوشبخته.

نظر شما با نظر خدا فرق داره. شاید پیش خدا یجور دیگس. هیچ وقت قضاوت نکنین 

دنیا همه هیچُ اهل دنیا همه هیییچ.... 
عزیزم وقتی شما ب کسی کمک میکنی یعنی در راه خدا داری کمک میکنی پس نباید بگی چون من اینکارو میکنم حتما ...

همسرمم همينو ميگه ميگه من كمك براي رضاي خدا ميكنم 

اينكه كمك كردم از خدا انتظار داشته باشم جواب اين كمك رو بده ميشه معامله 

ولي اعتقاد من اين نيست

عزیزم

اوناییکه مومن واقعی هستند خودشون رو بدبخت نمیدونن..

اوناییکه عاشق واقعی خداهستند خودشونو عزیزکرده دل خدامیدونن و میدونم جاشون تو قلب خداست

اوناییکه خیلی ادمای بدی ان 

خدامیگه بزا هرچی میخواد بهش یدم فقط صدام نزه

ولی بعضی بنده ها اینقد نابن خدامیگه بزار هی امتحانش کنم هی صدام بزنه

صداش واسه اهل اسمون اشناعه

..

خدا حضرت یوسف رو باچاه امتحان کرد

ایوب رو به صبر یادمیکنیم

یونس تو دل نهنگ رفت

موسی رو به اب روونه کرد

چرا باخودمون میگیم با بدبختیم که خدا نگامون نمیکنه

خدا داره به ما فقط نگا میکنه

بترسین ازون دوزیکه خوشبخته محض شین

و یاد خدانکنید...

و البته ساختن خوشبختی دست ادمایه

فقط راه راست خدا سختی داره درکنار لذتس

شما برو پیش مومنای واااقعی که دیگه خیلی عشق خدان ببین میگن ما بدبختیم

نه میگم ما عزیز دل خداییم

خدارو هم شاکرن...

اصلاهم اینطورنیس من ازهمه نظرگفتم.آدمی که فوق العاده ازهرنظرعوضیه اماخوشبخته.

همین مدل حرف زدنت و حسادت کردنت برای خوشبختی بقیه نشون میده که چقدر تنگ‌نظر هستی مومن ها بدترن......

مترسک:وقتی نمیشود رفت=>همین یک پا هم اضافیست.خواهش میکنم دگ‌کاربری منو نترکونین چون خط زیااااااااد دارم 🤪در نی نی سایت باید زورکی بعضی ها رو دوس داشت وگرنه ترور میشی......مثلا سردار دلها رو 😒وااااااااا.......چرا این قد میترکونین خداوکیلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از زندان بدتر شده اینجا

بعضیا ارث بیشتر دارن بعضیا مال مردم خورن بعضیا تلاششون بیشتره ب راه درست بعضیا از راه خلافه پولشون

بالاخره هر کسی ی جور پولدار میشه و ی جور فقیر میمونه

خودت باس تفکر کنی و جذب کنی خوشبختی رو

نگاه کن دیدت نسبت به خدا اشتباهه نظر شما اینه که چون من همه کار های دینیم رو می کنم باید از همه بهتر ...

چه اعتمادبنفسی باقی میمونه وقتی اون آدمهای بدردنخور بخاطرموقعیت خوبشون باهات جوری رفتارمیکنن انگار یه احمقی که نمازمیخونی باوجوداینکه خدامحلت نمیده. و ببین مابااینکه همه جوره ایم خداپشتمونه

بچه ها منم همش به همین فکر میکردم دیروز یه آیه تو قرآن دیدم که نوشته بود، خوب و بد یکسان نیستند حتی ...

کاشکی خدایی هم بود 

نَنی چوجور غم دَرَمه  تَرَه می وَر کم دَرَمَه می رزو می دیل خوشی  هَنَه که تو بایی نیشی