2733
2739
عنوان

چراآدمای بد خوشبخت ترن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1892 بازدید | 73 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا همش حرفه شما خدا رو در چی می بینی در مادیات در معنویات یا هر چیزی این خیلی وقته ثابت شده اول خو ...

عزیزم واقعاتحملش سخته شایداونایی که درچنین شرایطی نیستن نتونن درک کنن منظورمومتوجه نشن.

2742

مشکل اینجاست این از نظر شما راحتی به حساب می یاد و اون فاکتور هایی که شما می خواین اونا می خوان وگرنه اونا مشکلاتشون از شما خیلی بزرگ تره کافیه بیان واقعیت رو بگن خودتون می مونین می گین خدایا شکرت من دیدم که می گم

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 

عزیزم نمی تونی بگی آدمهای بد خوشبخت ترن ، بله ممکنه پولدار تر باشن یا سالم باشن یا زیبا باشن یا هزار تا نعمت دیگه داشته باشن ولی خوشبخت نه ، چون خوشبختی یه حسه درونیه ، یه آرامش و شادی درونی که رک بهت میگم آدمای خیلیییییی کمی تو دنیا دارنش . بقیه معمولا اداشو در میارن . من انقدر آدم دیدم که همه چیز زندگی شون ظاهرا عالی بوده ولی باز دلشون نا آرومه ، باز تشنه چیزای دیگه ای هستن که بقیه دارن . اصلا ذات آدم اینطوریه و اتفاقا اون آرامش درونی رو خدا فقط به آدمای خیلی خوب داده که تازه ممکنه خیلی هم مشکل داشته باشن ولی از داخل آرومن و شاد

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

بله اونایی که ۱۰تادوس پسرداشتن بهترین شوهرگیرشون میادشغل شوهرشون زندگیشون سرووضعشون طلاهاشون بچه شون ازخیلیاسرتره وبازم به فکردوس پسرای قبلشونن

ولی یه زن که وفاداره وسرسنگینه یه نکبت نصیبش میشه وآزارش میده وهیچ سرمایه ووضع مالی تیپ وطلاوهیچی ندارن حتی ازادامه زندگی وبچه آوردن میترسه مثل من

من به هیچ عنوان قصدزیرسوال بردن اعتقادات کسی رو ندارم وخودم به شخصه عاشقانه خدارودوست دارم و میپرستم.اماواقعارنج آوره که یه شخصی که هیچی بارش نیس اینجوری عین موریانه رسوخ کنه توی باورهای آدم و خودش روتافته جدابافته ومرکزتوجه والطاف خداوندبدونه. وحتی باچنین چیزی به بقیه فخرفروشی کنه.میخوام بدونم دربرخوردباچنین آدمی چه رفتاری کنم؟

2738
عزیزم واقعاتحملش سخته شایداونایی که درچنین شرایطی نیستن نتونن درک کنن منظورمومتوجه نشن.

من دقیقا شرایط شما رو سپری کردم بخاطره همین می گم اول به خودت تکیه کن بدون هیچ انتظاری هیچ کس غیر از خودت برات مفید نیست اینطوری به هرچی بخوای می رسی

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 
عزیزم وقتی شما ب کسی کمک میکنی یعنی در راه خدا داری کمک میکنی پس نباید بگی چون من اینکارو میکنم حتما ...

همسرمم همينو ميگه ميگه من كمك براي رضاي خدا ميكنم 

اينكه كمك كردم از خدا انتظار داشته باشم جواب اين كمك رو بده ميشه معامله 

ولي اعتقاد من اين نيست