2733
2739

دعاش کردین لایک کنید انشاالله همیشه سالم باشید 

توروخدا برای پسر سه سالم دعا کنید که شفا پیدا کنه ممنونم ایشالا خدا بهتون سلامتی بده 

براتون سوره قدر رو خوندم شما هم دعا کنین منم زودتر مادر شم پیر شدم به خدا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 خدایاااااااااااااااااااااااا معجزه کن 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دیگه دارم دیونه میشم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 مردم از انتظار یه عمره منتظرم خداجوووووووووووووون معجزه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشااله حاجت روا باشيد

براي منم دعا كنيد زودتر مامان بشم

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
2731

براش چله ی نصر شروع کردم❤

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
براتون سوره قدر رو خوندم شما هم دعا کنین منم زودتر مادر شم پیر شدم به خدا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ...

عزیزم ب اخرین تایپیکم بیا

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.
2738
براتون سوره قدر رو خوندم شما هم دعا کنین منم زودتر مادر شم پیر شدم به خدا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ...

انشالله خدا دامنت را سبز کنه ویه معجزه کوچولو سالم بهت هدیه بده

توروخدا برای پسر سه سالم دعا کنید که شفا پیدا کنه ممنونم ایشالا خدا بهتون سلامتی بده 
عزیزم ماهم مریض داریم منتظزدعای قشنگت هستم ان شاالله به حاجتت برسی

انشالله خدا مریض شما و تمام مریض های دنیا را شفا بده

ببین همونجور که تا عمر کسی تموم نشده از این دنیا نمیره .تا وقت و موقعش هم نشه کسی پا به این دنیا نمیذاره .به زور از خدا چیزی رو نخواه .بگو خدایا اگر صلاح و مصلحت میدونی من بچه دار بشم .

لاحول ولا قوه الا بالله
2706