2737
2734

سلام من به نيت ارامش روح و جسم و خوشبختي و پايداري عشق در زندگيتون، برگشت اميد از دست رفتتون، درست شدن قلب شكستتون اونطوري ك خودتون ميخوايد ، رزق و بركت، بچه دار شدن، و اينكه خدا هميشه مصلحتش با ارزو هاتون يكي باشه از ته قلب شكستم دعا كردم 

ميخوام شما هم اگر قابل ميدونيد به خدا بگيد خواسته دل منو بعد ٨ سال بده و صلاحش رو با خواسته من يكي كنه و منم بعد ٨ سال رنگ ارزو ي بر باد رفتمو نبينم و بيشتر از اين در حسرت ارزوي قلبيم نسوزم♥️

اسمم اناهيتاس

🌸🍃من روزهای خوب را ،
من آرزویِ تمامِ مردمِ سرزمینم را آرزو می کنم ...
و می دانم که یکی از این روزهای بهاری ،تمامِ اتفاقاتِ خوب ، خواهند افتاد و درختانِ تحول ، جوانه خواهند زد
من بالای آسمانِ این شهر ، خدایی دیده ام که هر غیر ممکنی را ممکن می کند ،
می دانم روزی می رسد که خاطراتِ روزهای سخت را مرور خواهیم کرد ، نفسی عمیق خواهیم کشید و آرام , زمزمه خواهیم کرد ؛ " تمام شد " ...
من به معجزه ی امید و عشق ،
من به بزرگیِ پروردگارم،،،
ایمان دارم... 🍃🌸

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🌸🍃من روزهای خوب را ،
من آرزویِ تمامِ مردمِ سرزمینم را آرزو می کنم ...
و می دانم که یکی از این روزهای بهاری ،تمامِ اتفاقاتِ خوب ، خواهند افتاد و درختانِ تحول ، جوانه خواهند زد
من بالای آسمانِ این شهر ، خدایی دیده ام که هر غیر ممکنی را ممکن می کند ،
می دانم روزی می رسد که خاطراتِ روزهای سخت را مرور خواهیم کرد ، نفسی عمیق خواهیم کشید و آرام , زمزمه خواهیم کرد ؛ " تمام شد " ...
من به معجزه ی امید و عشق ،
من به بزرگیِ پروردگارم،،،
ایمان دارم... 🍃🌸

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🌹

2731

براتون سوره قدر رو خوندم شما هم دعا کنین منم زودتر مادر شم پیر شدم به خدا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 خدایاااااااااااااااااااااااا معجزه کن 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دیگه دارم دیونه میشم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 مردم از انتظار یه عمره منتظرم خداجوووووووووووووون معجزه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2740
🌸🍃من روزهای خوب را ، من آرزویِ تمامِ مردمِ سرزمینم را آرزو می کنم ... و می دانم که یکی از این روزه ...

قربونت شم ممنون از پيام زيبات هميشه خوش باشي و خوشي ببيني 

براي دلم دعا كن بعد ٨سال اتفاقي ك منتظرشم بيوفته و مصحلت خدا با خواستم يكي شه

براتون سوره قدر رو خوندم شما هم دعا کنین منم زودتر مادر شم پیر شدم به خدا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ...

الهي به حق صاحب اين شب و دل شكستت 

به حق لطف خدا و مهربونيش سال ديگه ابن موقع ي ني ني خوشگل تو بغلت باشه و من عشق كنم 

ألهي به حق همه دل هاي شكسته دامنت سبز شه عزيرم 

تو لايق بهترينايي اميدتو از دست نده 

خدا ميشنوه 

واسه ازدواج منم بخون امسال یه ازدواج خوب بکنم خوشی بشم ابرومم همیشه حفظ بشه 😍

عزيزم به حق صاحب همين شب و به حق بزرگي خدا ك همه چيز براي اون هست قسمش ميدم به لطف و مهربونيش

يك همسر عالي و باب ميلت كنارت قرار بگيره و عشق تو زندگيت اتقاق بيوفته و با دلي خوش و ايمن تا ابد كنار هم سالم باشيد و الهي ب حق خداوندي خدا 

خداوند حافظ ابرو و كرامتت باشه .. الهي امين 

عزيزم براي منم دعا كن بعد ٨ سال معجزه شه به خواستم برسم و مصلحت خدا با خواسته من يكي شه