2733
2734
عنوان

دعا کنید برای دلش

571 بازدید | 40 پست

برای آرامش خاله شوهرم که دیروز دختر پنج ساله اش رو از دست داد دعا کنید و صلوات بفرستید. هنوز معلوم نیست علت فوت چی بوده فقط تست کرونا منفی بوده. خیلی سخته. با دلای پاکتون براش از خدا صبر بخواین.

عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور می‌کنند و باعث لبخندم میشوند 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4373077/فقط-یه-لحظه-بیاین

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا به دلش ارامش بده من درکش میکنم 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2731
خودم از دیروز گریه ام بند نمیاد

اخه چطور شد یه دفعه ای شد  

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2740

براتون سوره قدر رو خوندم شما هم دعا کنین منم زودتر مادر شم پیر شدم به خدا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 خدایاااااااااااااااااااااااا معجزه کن 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دیگه دارم دیونه میشم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 مردم از انتظار یه عمره منتظرم خداجوووووووووووووون معجزه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

اخه چطور شد یه دفعه ای شد  

کاملا ناگهانی. قبل اذان صبح مامانش دیده بچه بی قراری میکنه نمیتونه بخوابه فکر کرده بچه دستشویی داره. می‌بردش دستشویی هنوز به دستشویی نرسیده تموم کرده

براتون سوره قدر رو خوندم شما هم دعا کنین منم زودتر مادر شم پیر شدم به خدا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ...

حتما گلم. امشب تا صبح بیدارم برات دعا میکنم