2733
2739
عنوان

دعا کنید برای دلش

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 40 پست
براتون سوره قدر رو خوندم شما هم دعا کنین منم زودتر مادر شم پیر شدم به خدا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ...

انشاله تا سال دیگه این موقع دامنت سبز بشه خدا یه بچه ی سالم و خوشگل بهت بده، نفسم حقه عزیزم برات از ته دلم آرزو کردم

خسته از جهان آدمها، می روم درخت برگردم🕊
دوورت بگردم انشالله حضرت ابولفصل ناامیدت نکنه حستو باتمام وجود درک میکنم😭😭😭😭

😔😔😔😔😔😔

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکلتون چیه .منم از شما بدترم بخصوص که تو جمع خانواده شوهرم منو شوهرم همیشه غم داریم ‌همه با بچه هاش ...

عزیزم انشاله تا سال دیگه بچه دار میشی به امید خدا ، 😔😔❤🌺

خسته از جهان آدمها، می روم درخت برگردم🕊
😔😔😔😔😔😔

انشالله هردومون تاپیک بارداری بزنیم😭😞

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2731
انشالله هردومون تاپیک بارداری بزنیم😭😞

الهی آمین

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤

بچه دیگه ای هم داره  

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
آره یه دختر دبیرستانی داره

خدا به دلش ارامش بده من پسر نوزادمو از دست دادم میدونم جگر سوختن یعتی چه خدا فقط بهش صبر بدع    علتش مشخص نشد؟؟؟

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2740
خدا به دلش ارامش بده من پسر نوزادمو از دست دادم میدونم جگر سوختن یعتی چه خدا فقط بهش صبر بدع  & ...

فقط تست کرونا گرفتن که منفی بود. گفتن برای تشخیص علت فوت باید تشریح بشه ولی مادرش اجازه نداد و الانم که خاکش کردن 

عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور می‌کنند و باعث لبخندم میشوند 
خدا به دلش ارامش بده من پسر نوزادمو از دست دادم میدونم جگر سوختن یعتی چه خدا فقط بهش صبر بدع  & ...

خدا به شما هم آرامش بده و بچه سالم 

عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور می‌کنند و باعث لبخندم میشوند 
خدا به شما هم آرامش بده و بچه سالم 

ممنونم عزیزم انشالله