2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من سه سال پیش گرفتم ده کیلوکم کردم ولی پارسال خواستم بگیرم نتونستم ادم وقتی سنش بالاترمیره بدنش اونق ...

چه خوب عزیزم، قد و وزنتون چقدر بود ۱۰ کیلو کم کردین؟

من ۲۹ سالمه میتونم آیا؟😄

نوشته میوه هم ممنوعه. دوست ندارم اینطوری

من البته نمیخوام رژیم بگیرم ولی می‌خوام شروع کنم یه ماه رژیم گیاهخواری رو برای سلامتیم

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
چه خوب عزیزم، قد و وزنتون چقدر بود ۱۰ کیلو کم کردین؟ من ۲۹ سالمه میتونم آیا؟😄

قد ۱۶۹وزن  ۷۵ اره میتونی من سنم ازشماکمتره ولی بازم میخوام بگیرم ولی حواست باشه حالت بدنشه فشارت نیفته 

نوشته میوه هم ممنوعه. دوست ندارم اینطوری من البته نمیخوام رژیم بگیرم ولی می‌خوام شروع کنم یه ماه رژ ...

۱۵ روز بیشتر نیستا

این واسه آدمای کم طاقت مثل من خوبه 😉😄

۱۵ روز بیشتر نیستا این واسه آدمای کم طاقت مثل من خوبه 😉😄

تو نت خوندم رژیم عجیبیه و دکترا قبولش ندارن

اگر وزنت خیلی زیاد نیست یواش یواش کم کنی بهتره

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه