2733
2739
عنوان

آمار مبتلایان ۲۴ ساعت گذشته کرونا به مرز ۲۰۰۰ نفر رسید

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 40 پست
اینم میشه قوز بالا قوز قبول کنید تو این وضعیت که کادر درمانی با مرگ دست و پنجه نرم میکنن و از پا افت ...

البته بالا بودن آمار همچین بد هم نیست از آشناهای زنداداشم کرونا گرفتن بعد به همه کسایی که باهاشون در ارتباط بودن گفتن بیان آزمایش بدن. بعد مشخص شد اون یکی دونفر نزدیک  30نفرو هم مریض کردن اما از این 30 نفر فقط سه نفرشون تو بیمارستان بستری شدن بقیه چون حالشون خوب بود تو خونه خودشون قرنطینه کرد. اگه این آزمایشا نبود مطمئنا بقیشون فکر میکردن یه سرماخوردگی ضعیفه و میرفتن بقیه رو هم آلوده میکردن.الانم دارن همین کارو میکنن که ناقلای پنهان معلوم بشه تا بقیه رو آلوده نکنن 

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مسجد یه محیط بسته هست مهر و سجاده و اینا با صورت برخورد و تماس داره کاش یه امسالم رعایت میکردن باز ن ...

تو مساجد خیلی مراعات میکنند.هرکی باید کتاب دعا مهر و جانماز با خودش بیار . قبل ورود ماسک میدن ..نماز برگزار نمیشه دو ساعت فقط دعا خونده میشه و تمام

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
مسجد یه محیط بسته هست مهر و سجاده و اینا با صورت برخورد و تماس داره کاش یه امسالم رعایت میکردن باز ن ...

مسجد تازه واشد واسه یشب این امار نتیجه ۲هفته پیشه کاش بدون تعصب نظر بدیم اتفاقا مسجد تنها جاییه مردم کم میرن الان.

2728

از ۲۷ام مدارس دایر میشه

شماها خودتون قضاوت کنید مقصر کیه دیگه  

ده هزارمین کاربری نترکون قول میدم کاربر خوبی باشم  بوی عیدی بوی توت بوی کاغذ رنگی بوی تند ماهی دودی وسط سفره نو شادی شکستن قلک پول وحشت کم شدن سکه عیدی از شمردن زیاد شوق یک خیز بلند از روی بته های نور برق کفشه جفت شده تو گنجه ها باش تو خوبی ریپلای نکن رنده میشی هرکی با تاپیکام حال نمیکنه نِیاد قوقو تاپیک های جنجالی تگ کنید  
البته بالا بودن آمار همچین بد هم نیست از آشناهای زنداداشم کرونا گرفتن بعد به همه کسایی که باهاشون در ...

بحث اینه که چرا همه کشورا پیک رو گذروندن و به ثبات رسیدن ولی ایران نه 

مثلا همین ترکیه خیلی پایینتز از ایران بود اومد ایرانو گذشت ولی ثابت شد بعدش

حالا باز ایران داره میرسه بهش 

اما اینکه آزمایش میگیرم اره خیلی خوبه

مسجد تازه واشد واسه یشب این امار نتیجه ۲هفته پیشه کاش بدون تعصب نظر بدیم اتفاقا مسجد تنها جاییه مردم ...

مگه من گغتم ۱۹۰۰ نفر بخاطر مسجد رفتن مبتلا شدن ؟ 

من خودم مذهبی هستم تا حدودی 

مسجد هم میرفتم قبل از این بیماری 

خیلی هم اجتماعی بودم 

ولی من حرفم اینه که آیا تو این شرایط 

باژ شدن مدرسه ، دانشگاه ، مساجد کار درستیه ؟ 

وقتی همچنان آمار بالاست 

تو مساجد خیلی مراعات میکنند.هرکی باید کتاب دعا مهر و جانماز با خودش بیار . قبل ورود ماسک میدن ..نماز ...

بازم احتمال آلودگی هست عزیز 

از چشم هم احتمال مبتلا شدن هست آیا عینک یا حفاظ به چشم میزنن ؟ 

همشون که برگشتن منزل با ضدعفونی خودشون اهمین میدن ؟

بعدم اگه قرار بود با ماسک و دستکش جلوش گرفته بشه دکترا با اون پوشش های مقاومی که داره نباید مبتلا میشدن

حالا وسایل حفاظتی اونا درجه ۱ هست 

وسایل و ماسک و دستکش مردم درجه ۳ که شاید نهایت ۶۰ درصد جلوی انتقال ویروسو بگیره 

2740
مگه من گغتم ۱۹۰۰ نفر بخاطر مسجد رفتن مبتلا شدن ؟  من خودم مذهبی هستم تا حدودی  مسجد هم م ...

همه چی اختیاری شده مدرسه مجبور نیستن که نرن هر کی جونشو دوست داره خودش باید مواظب باشه.از وقتی ۲۰فروردین همجا وا شد دیگه همه زدن بیرون کارمون ازین حرفا گذشت خیلیا که میگن کرونا تموم شده

چند روز دیگه زایمانمه قوم شوهر میریزن خونمون😭😭😭میشه دعا کنید برامون

من بچم دوماهشه غیر از مامانم و بابام که مجبور بودیم بقیه هنوز بچمو ندیدن حتی پدرشوهر و مادرشوهرم طفلیا فقط عکسش دیدن شوهرم خیلی حساسه و البته دور و بریا هم درک میکنن

من بچم دوماهشه غیر از مامانم و بابام که مجبور بودیم بقیه هنوز بچمو ندیدن حتی پدرشوهر و مادرشوهرم طفل ...

زایمان کردم ریختن خونم لب بچه هام و هم بوسیدن شیشه شیر بچمو هم خورد مادر شوهره

دوقلوهام خدا از دست این قوم الظالمین