2752
2734

دعاکنید انشاالله خدا به منم دختر سالم بده ی گل پسر دارم خدا بهم دختر بده من نه خواهر دارم نه خواهرشوهر دخترم بشه همدمم 😊🙏هرکی دعا کرد بگه براش ۵تا صلوات بفرستم 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
درای اسمون همیشه بازه

بجون خودم حالا مداح گفت 😁ازخودم درنیاوردم 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏

انشاالله خدابرات یه دخترنازوصالح عنایت کنه بچه هاتوبرات نگه داره عزیزم به حق حضرت علی ع

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
انشاالله خدابرات یه دخترنازوصالح عنایت کنه بچه هاتوبرات نگه داره عزیزم به حق حضرت علی ع

فدات شم مرسی 

مداحی گوش نده.دعاتو بخون.اون پول میگیرن چرتوپرت بگن

عزیزم اگه به مداحااعتقادنداری برای خودت نگه دار به عقاید بقیه احترام بذارین ممنون گلم

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
فدات شم مرسی 

قربونت گلم دلت پاکه برای منم دعاکن عزیزم خیلی بدهکارشدیم ..

دعا كردم گلم تو هم برام دعا كن 🙏🏼❤️

❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️
قربونت گلم دلت پاکه برای منم دعاکن عزیزم خیلی بدهکارشدیم ..

الهی بحق این ماه عزیز خدا کمکتون کنه زود بدهکاریاتون رو بدید 🙏

دعا كردم گلم تو هم برام دعا كن 🙏🏼❤️

انشاالله به حق این شب های عزیز به حاجت دلت برسی