2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اگ صبورباشی مطمئن باش درعرض چن ماه پولت دوبرابرمیشه باچشمم دیدم ک میگم همکارشوهرم آذرماه۱۳میلیون سیمان لارسبزوار خریدن بخداالان ۱۰یا ۱۱برابرشده ب شوهرم گف بیاتوام بگیر پدرشوهرم نذاشت😞😞😞😞

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
ميدونم عزيزم منظورم اينه كه مثل سود بانكيه يا بيشتره؟؟

بیشتره ولی برای کسی که علمشو داره

علمشو نداشته باشی ضرره

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2738
نمیشه گفت اصلا الان یک هفتست بازار شل امروزم که مزرعه گوجه بود اصلا ثابت نیست

عزیزم یه سوال امروزک بقول شمامزرعه گوجه بود وفروشنده سهم ها زیادبودن فرصت خوبی بودواس خریدبعضی ازسهما؟؟؟

مثلامن۳،۴روز برا۴تانمادسفارش میذاشتم ازبس خریدارزیادبووود نمیرسیدبهم امروزهمون نمادها منفی خورده بودن باکلی فروشنده

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
بازار بورس قابل پیش بینی که نیست یه روز سوده یه روز ضرر و باید خیلی بلد باشی و گرنه همون پولت می‌ره ...

ميدوني يكي از فاميل هامون كه قابل اعتمادم هست بهم پيشنهاد داد كه پولمو بدم دستش باهام قرار داد ميبنده كه ماهيانه ٣٦ درصد سود پولمو بهم بده و اصل پولمم تضمين ميكنه ولي دودلم به نظرتون خوبه؟

عزیزم یه سوال امروزک بقول شمامزرعه گوجه بود وفروشنده سهم ها زیادبودن فرصت خوبی بودواس خریدبعضی ازسهم ...

اره عزیزم منفی ها فرصت خوبه خرید هست

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
بیالینک امصام همه ی بچه هاهستن😅

عزیزم لینک امضات کارنمیکنه من میخام بیام 

2706