2733
2734

به نظر دکتر خوبی میومد و همه داروهاش خارجی بود 366 هزار تومن پول داروهام شد😩😩😩

من قبل از این پیش دوتا دکتر دیگه رفته بودم و بهم کلی قرصای هورمونی مثل روکین و سیپروترون و اسپیداکتون داده بودن که تو نت سرچ کردم و کلی عوارض داشت و از همین خانومای نی نی سایت گفتن دکتر جلالی خیلی خوبه رفتم پیششون و کلا مخالف داروهای هورمونی بودن و گفتن تنبلی تخمدان با یه سری ویتامین هایی که برای خانوم ها هست خوب میشن بهم فروفروت دادن با فرتیلکر و ساشه پرگنازیتول و ویتامین ب کمپلکس. گفتن 6 ماهه خوب میشه و بدای ماه دیگه بهم وقت دادن. من دوتا بچه دارم و این قرصا همه برای بهتر باردار شدن من فقط پریودام نا منظمه میترسم با وجود جلوگیری باردار  بشم.

درمان تنبلی کاهش وزن

فرزندم را نذرت میکنم یا امام حسین علیه السلام.📿 👐 من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان👶، هی چرخ بزن در من و دل رابتکان🤰، این هم نفسی چه حس و حالی دارد، در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درمان تنبلی کاهش وزن

من کاهش وزن داشتم خوب نشدم ولی

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
درمان تنبلی کاهش وزن

من ۱۷۳ هستم،۵۷ وزنمه ولی دارم ،خیلی هم پیاده روی میکنم😓

ولی خو اونا ک اظافه وزن دارن حتما باید کم کنند

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
2738

استارتر دکتره مطبش کجاس؟تهرانه؟

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
چقد خوبببب😍😍😍😍😍 واقعا یعنی تاثیر گذاره؟ شما جوش صورت هم دارین؟

تو صورتم تک وتوک ول بدنم زیاده و موهای زائد دارم که دکتر گفت واسه همه اینا این داروها مناسبه 

2706