2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرش و موکت ارزونش هم بیشتر از ده میلیون میشه. بیچاره پدر و مادرایی که دختر دارن و مجبورن جهیزیه بدن. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2728

این ها همه زیر سر دشمن فرضیمونه که ریشمون و سوزوندن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
فرش و موکت ارزونش هم بیشتر از ده میلیون میشه. بیچاره پدر و مادرایی که دختر دارن و مجبورن جهیزیه بدن. ...

من ان شاالله ازدواج کردم جهاز نمیخرم بجاش میگم بابام خونه باغ بنامم کنه ک تابستونا بریم توش

من این آرامش محضو ب تو مدیونم اینروزا خدایا دوستتدارم برای هر آنچه که بخشیدی
2738
هم بیچاره دختر هم پسر 

باز پسرا میتونن شرایط کرونا رو بهونه کنن و جشن نگیرن و هزینه جشن بمونه توی جیبشون. ولی دخترا که نمیتونن جهیزیه ندن، مگر اینکه خانواده پسر با دختر راه بیاد و اذیت کن نباشه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

بنظر من  هر دو طرف پول جهزیه رو بدین خونه بخرین وسایلو دست دوم بگیرین کاش من اینکارو میکردم وسایلم تو مستاجری داره داغون میشه

خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی تپانی ته استکانی
نباشم؟ 

نه فعلا كه شرايطش نداريد فكرتون بذاريد براى پيشرفت كردن و ثروت ، بعد ٣٠ سالگى ازدواج كنيد. 

به ازدواج فكر كنيد درست ميشه اخه 😒اين روزا دخترا به پسرى كه  پول نداشته نگاش نميكنه چه برسه ازدواج كنه . 

2706