2733
2739
عنوان

پیج زدم ولی شلوغ نمیشه

91 بازدید | 9 پست

دوستان سلام به راهنماییتوت خیلی نیاز دارم 

من پیج زدم لوازم ارایشی فروشی .

اورجینال دارم کپیم دارم و راست میگم 

اما از سیصد نفر بیشتر نمیشه چه راهایه مطمعنی پیشنهاد میدین چیکار کنم پپیجم بره بالا خوب 

اون بلاگرایه گردن کلفت هم اصلاج  نمیدن هر چی پیام میدم

تااا میتونین ریپلی کنید پستامو بـــســـی خوشــــحال میـــشم لایکم نکــنید  واسه زندگیمم یه صلوات مهمونم کنید مرسی 

از گردن نازکا شروع کن

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

تو واتساپ استوری بزار که فالو کنن به دوستات بگو به بقیه بگن به اشناها بگو .میتونی کارت داشته باشی و بدی به بقیه ، تو صفحات مختلف نظربدی هم خیلی کمک میکنه

کاربر قدیمی ام ( دختر شیک)ممنون از توجه شما دوست عزیز 
از گردن نازکا شروع کن

گردن نازکا ب درد نمیخورن...گردن متوسطا خوبن...مثلا عمق گردنشون نیم متر و طولش ۴متر باشه😂😂😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
گردن نازکا ب درد نمیخورن...گردن متوسطا خوبن...مثلا عمق گردنشون نیم متر و طولش ۴متر باشه😂😂😂

😂😂😂😂😂پوکیدم

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
2740

ملت رو فالو کن

برو کامنت بزار زیر پستهاس پر بازدید

میتونی تو پیج های افراد که کامنت های زیادی دارند تبلیغ پیجتو بدی تو استوری یا پست پیجشون برات بزارند

از هشتگ هم استفاده کن

نرم افزار فالوور هم نصب کن‌ ولی خب فالورهاش بیخوده  بعد یه مدت ریزش فالوور میگیری. 

هر چه دلم خواست نه آن میشود  هر چه خدا خواست همان می شود

بنظرم به جز فروش لوازمت یسری هم پست برای اطلاعات بذار مثلا ببین پرفروش ترین ضدافتاب چیه پست بذار نقدش کن ببین محبوب ترین چیه نقدش کن و از فالوورات هم بخواه که شرکت کنن مثلا تو کپشن بعد از اینکه توضیح دادی از فالوورات بپرس بگو شما داشتین این محصول رو اگر داشتین نظرتون چیه 

روزی ۲ تا پست بذار 

بعد این بلاگرا اکثرا دایرکت جواب نمیدن یه شماره ایی یا ایمیلی چیزی گذاشتن برای تبلیغ 

به پیج این خانومایی که از زندگیشون پست میذارن درخواست تبلیغ بده 

مثلا ماهی یکبار مسابقه بذار و که یکی از شرط هاش باید این باشه که هر کی حداقل ۳ نفر رو زیر پستت تگ کنه و...