2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
منم تاشب همون روز کافیه یکی ازم بپرسه اشکم میاد پایین

نه دیگه زیاد خودتو درگیرش نکن چون بعدا میبینی الکی غصه خوردی من اونجایی که میرفتم خیلی دیر وقت میداد واسه یک امتحان شهری ۲ ماه صبر میکردم این کلافه ام میکرد

ربطی نداره 

منظورم اینه به کسی نگو که بار چندمه امتحان میدی عزیزم بیشترش واسه استرس من خودم بار اول با استرس رفتم رد شدم بار دوم گفتم حتما این دفعه باید قبول بشم و شدم البته بار دوم افسر خیلی مهربون بود بار اولم یادم رفت اجازه بگیرم که ردم کرد افسر ولی واسه دومین بار دیگه یادم موند اجازه میگرفتم

نه دیگه زیاد خودتو درگیرش نکن چون بعدا میبینی الکی غصه خوردی من اونجایی که میرفتم خیلی دیر وقت میداد ...

چقد زیاد من هرهفته میتونم بدم ولی چون خورد به کرونا وتعطیلات طول کشید

منظورم اینه به کسی نگو که بار چندمه امتحان میدی عزیزم بیشترش واسه استرس من خودم بار اول با استرس رفت ...

من سه دفعه یه افسر پیر بالای ۷۰ سال بود که من تا میبینمش تن وبدنم میلررید😁😁🤣

چقد زیاد من هرهفته میتونم بدم ولی چون خورد به کرونا وتعطیلات طول کشید

اره واقعا خیلی بد میشد، پس شما راحتی به هیچکسم نگو میری امتحان(میدونم هی میپرسن بازم رد شدی😀) وقتی قبول شدین بگین منم تونستم

2706