2737
2734
عنوان

خسته شدیم از آن و ناله نی نی سایتیا

262 بازدید | 30 پست

وااااااای که چقد اینجا خیانت خواندم...مادرشوهر و جاری فلان کردن ....همش حرفهای منفی .واقعا کسی از ازدواجش راضی نیس؟؟ اگه کسی هست که از شوهرش یا زنش یا دوستش راضیه بیاد بگه یه کم روحیه هامون عوض بشه... راضی هستی؟ از کدوم ویژکیش بیشتر خوشت میاد که پابند زندگی هستی😉😉 من خودم شوهرم مهررررربووووون و اهل کاره...دلبری میکنم واسش باذوقه🥰🥰

بیماری لاعلاج فقط دهن مردم.که نه بسته میشه،نه درمان😎😎

خب اینجا میان درد و دل میکنن به صورت ناشناس

شما دوست نداری نخون تاپیک های خیانت و مادرشوهر 

﷽ من که ملول گشتمی از نفس فرشتگان     🌿🌺🌱     قال و  مقال عالمی میکشم از برای تو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینجا میان ک دلتنگی هاشونو بگن و گرنه خوش باشن هیچی نمیگن بگن هم بهشون حمله میشه نگو شاید یکی دلش بکشه. من کلا تاپیکای آه و ناله ای نمیرم مدتی هم هست دیگه کمتر میام خیلی خوبه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

😁اينجا حرفي بزنيم از خوشيا ك ميتوپن بهمون

منم راضيم

همين ك هرجوري هستم دوسم داره

ذوق و شوق داره و احساساته و مث خودم ديوونس

اولويتشم و همه كار برا خوشحاليم ميكنه خيلي خداروشاكرم

ب نظرم بهترين مرد روزمين واسه منه

ويژگيه خوب ك كلا خوبه

ولي چيزي ك بيشتر دوس دارم زياد گل ميخره

جوري ك دوستام هي ميگن گلفروشي داره😀

بيشتر هفته اي ي بار ميخره ولي دوهفته گذشته هفته اي س بار خريده نمدونم چرا😄

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2738

بعضی موقعها خودمون اعصابمون خرابه گیر میدیم به رفتار این واون،بیشتر زنا میدونی چرا اینجورین چون موقع عادت ماهانه خون زیادی ازشون میره بی قراری میکنن ،عصبی میشن،یکی حرفی میزنه میکنشش واویلایی بیا وببین

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
اخه از خوشیت بگی‌میگن پز دادی فقط باید بنالی و تمام

نه بگو اتفاقا ما از پیشرفت و خوشی بقیه میتونیم کلی درس بگیریم راه چاره رو یاد بگیریم....خیلیا شوهراشون بداخلاق بودن ولی با سیاست شوهرشونو یه آدم دیگه کردن...از خوبید بگین یادبگیریم

خب عزیزم کسی ک مشکلی نداره ،مطرح نمیکنه ک من مشکل ندارم،اما گفتنش خوبه حس خوب و مثبت وسط این همه تلخی اما

بگی هم یکی دلش میسوزه یکی میگه پز میدی و ....

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
ماام اگه بیایم بگیم از ازدواجمون راضی ایم میگن الکی میگی چون زود ازدواج کردی قطعا بدبختی ولی ب روت ن ...

😄😄مهم نیست بگو تا همه از ازدواج نترسن

من تمام و کمال احساس خوشبختی دارم چون مردم فقط مال منه نگاهش قلبش روحش و داره عمرشو وقف راحتی من میک ...

واااای عالیه پایدار باشید👌👌👌

چن وقت پيش گفتم همسرم واسه من بهترينه يكي هي ريپلاي كرد خو واسه تو بهترينه ممكنه من خوشم نياد يا ك ...

🙈🙈🤣🤣

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2706