2737
2739
معمولا چند روز بعد از پری احتمال تخمک گذاری؟
روز بعد از پری امکانش هست؟
تستای تخمک گذاری استفادش چجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟////
عزیزم بستگی داره پریت چند روزه باشه...
روز بعد پری خیلی خیلی خیلی ضعیفه امکانش
تست تخمک گذاری روش استفادش مثل بی بی چک هست
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
فقط تست رو باید هر دفعه امتحان میکنی ساعتش تغییر نکنه
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب چی شده بستگی به زمان پریت داره
اگه 28 روزه باشی و پریت 10 روزه امکانش هست در روزه 12 هم تخمک داشته باشی
البته 14 هست ولی اسپرم در رحم تا دو روز زنده میمونه
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد
2740
آرههههههههههههههههههههههههههههه فاطمه جووووووووووون خیییییییییییییییییییللللللللللیییییییییییی چون یه پسر 10 ماهه دارم که خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییی ناخواسته و در اوج ناباوری اومد تو زندگیم که هنوز نتونستم کنار بیام.
ولی در کل به خدا اعتماد کن
اون بهتر میدونه که چی فوق العاده برامون منفعت داره و همون رو برامون پیش میاره گرچه ما از حکمتاش نا اگاهیم
در مورد پسر گلت هم به خودت فشار نیار در اینده طوری بهش دلبسته میشی که از یاد اوری احساسات امروزت عذاب وجدان میگیری
توکل کن به خدا که هرچی به صلاحته اتفاق بیافته