2752
2734
عنوان

شما سهام عدالتو میگیرین یا میذارین بمونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1180 بازدید | 104 پست
اونایی که سهام عدالت دارن میتونن آزادش کنن یعنی بیاد دست خودشون تا بتونن بفروشنش اگه هم نخوان می مون ...

1تومنیا15میلیون شده

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
وقتی شما از روش مستقیم ازاد سازی کنی بادی بری کد بورسی بگیری. بعد اون کارگذاری که میری شمارشا میده. ...

اگه ازاد کنیم ونخواهیم بفروشیم وارد بورس شیم چی کار خاصی داره؟؟؟

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب کی بفرشیم

تو بورس بفروشی دیگه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2731
دیروز دوست همسرم فروخته بود ۱۷ ملیون حالا مقدار سهامشو نمیدونم

هنوز ک آزاد نشده

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
میخوای وارد بورس شی ولی نفروشی؟ منظورت اینه؟

ن نمیخوام وارد بورس شم فقط میخوام سهام دست دولت نباشه ازادش کنم نگه دارم فعلا

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
وقتی شما از روش مستقیم ازاد سازی کنی باید بری کد بورسی بگیری. بعد اون کارگذاری که میری شمارشا میده. ...

چه خوب توضیح دادی🤗بعداون کارگزاری رو بایدچطوری پیداکنیم بریم بهش کدروبدیم یعنی دولت خودش معرفی میکنه بهمون؟

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام صلوات بفرستین😚🙏💚
امضات اشكمو دراورد😣خيره ايشالا

اشکاتو پاک کن😙

ممنون ک‌دعام کردی ان شاالله  هرچی میخای خدا بهت بده

🙇‍♀️

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
ن نمیخوام وارد بورس شم فقط میخوام سهام دست دولت نباشه ازادش کنم نگه دارم فعلا

ببین تا اونجا ک من میدونم یا دست دولت میمونه یا میاد تو بورس.دست دولت باشه خب مثل سابق یه سودی میده. بره تو بورس هم میتونی بذاری بمونه. هم میتونی تبدیل به پول کنی. 

اشکاتو پاک کن😙 ممنون ک‌دعام کردی ان شاالله  هرچی میخای خدا بهت بده 🙇‍♀️

فدات ايشالا ني ني سالم بياد بغلت

من نوزاد دارم هرجا اسم بچه مياد دلم كنده ميشه، خيلي سخته برا مادر يه خار به پاي بچه بره...

👻
وقتی شما از روش مستقیم ازاد سازی کنی باید بری کد بورسی بگیری. بعد اون کارگذاری که میری شمارشا میده. ...

چجوری متوجه نشدم  اول ب،روش مستقیم ازاد کنیم من کد بورسی نیومدخ چن روزه میاد کارگزاریه مفیده بعد چیکار کنیم فوری فروش بره ساده توضییح بدین بعد چقد پول میاد بحساب الان یک میلیونا شده ۱۶  ۵۰۰ها هم شدن هفت ملیون نیم این هف ملیون کامل میاد ب حساب یه درصدی؟؟

چه خوب توضیح دادی🤗بعداون کارگزاری رو بایدچطوری پیداکنیم بریم بهش کدروبدیم یعنی دولت خودش معرفی میکن ...

کارگذاری یه مکانه. شما میری اونجا برای ثبت نام و کد و اینا. حالا این قسمتش که ایا باید کارگذاری خاصی برید یا نه را نمیدونم. 

فدات ايشالا ني ني سالم بياد بغلت من نوزاد دارم هرجا اسم بچه مياد دلم كنده ميشه، خيلي سخته برا مادر ...

نشی الهی

ان شاالله.خدا از دهنت بشنوه

اره واقعا خیلی عزیزن 

خیلی روزای سختی دارم دعا کنین واسم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت