2733
2734
عنوان

خیانت همسرم و تجربه من

| مشاهده متن کامل بحث + 318672 بازدید | 776 پست
همش تو خونه به رابطه شون به اینکه این همه مدت هر روز روزی ثد تا پیام لابد قربون صدقه و هزار تا جرت و ...

عزیز دلم شوهرت هوس برش داشته و خب پاش سر خورده حالا خوش به حالت بنامتم زده. ببخشش 

گرچه زمان میبره

شاید اتفاقات بدتری میفتاد اگه میزد تو روت میگفت نمیخوادت چی 

از خدا کمک بخواه. 

من ما هاست در گیر این سوال بودم تقصیرم بود با یه بیوه رفت آمد کردم یا تقدیرم بود. ولی هر چی بود گردن شوهر بی وجودم بود گیرم زنه آمده خودش پیشنهاد داده تو اینقد ضعیفی پا بدی . تعهد بچه بزاری کنار

عزیز دلم اصلا تو مقصر نیستی تازه میگی اونهمه همدیگه رودوس داشتین

مشکل شوهرای بیوجودمونن

ولی بازم خوش به حالت بنامت زده. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزم از خدا میخوام برات خوب پیش بیاد❤

سلام عزیزم امروز حال روحی خوبی نداشتم نیاز به یه همدرد داشتم زرم گوگل تاپیکت اومد..خوشحالم واست که به ارامش رسیدی گلم..منم حدود ده ماهه که از برملاشدن رابطه ی سه ماهه ی همسرم بایکی گذشته اما گاهی پیش میادکه مثل امروز خیلی حالم دوباره بهم میریزه...همش صداهاش نفسات پیامهاش با یارو  دوباره میاد توی ذهنم..همسرم پشیمونه وداره جبران میکنه واقعا...نصف اموال هم به نام من شده اما من گاهی هنوز داغونم ...بیست سال باهم زندگی کرده بودیم که اون اتفاق  شوکه کننده افتاد توی زندگیم...گاهی که به یادش میفتم حس میکنم خوابم حس دیوانگی وجنون بهم دست میده...غصه میادتوی قلبم وهمش  مرور میکنم که چرا چرا چرااینکارروکردبامن

سلام عزیزم امروز حال روحی خوبی نداشتم نیاز به یه همدرد داشتم زرم گوگل تاپیکت اومد..خوشحالم واست که ب ...

درکت میکنم منم به جنون رسیده بودم لاغر شدم تمام شخصیت شوهرم پیشم ریخته بود. هیچکی نمیتونست حالمو خوب کنه.  اون عوضی عکسشو میزاره پروفایل 

عصبانیت کل وجودمو میگرفت میزدم بیرون. 

اما از خدا کمک خواستم 

خواستم کمکم کنه و حالا به طرز معجزه آسایی اصلا برام مهم نیست. دیگه حتی بهش فکر نمیکنم . اون فیلم شبکه دو بیگانه ای با من است رو نمیتونستم نگاه کنم اما حالا دیگه نه

چون فهمیدم راه نادرست عاقبت نداره. گند شوهرم درآمد و چقد ضربه خوردیم

شایدم بخاطر پشیمونی شوهرمه شاید بخاطر دعایی که خوندم

هر چی هست امیدوارم ماندگار باشه 

2728
سلام عزیزم امروز حال روحی خوبی نداشتم نیاز به یه همدرد داشتم زرم گوگل تاپیکت اومد..خوشحالم واست که ب ...

تو خیلی قوی هستی منم اینو با همه وجود حس میکنم

اما هر وقت تو ذهنم میاد چرا سر خودم داد میزنم که تقصیر اونه نه من 

منم از خیلی ویژگی های مردای دیگه شاید خوشم بیاد اما قرار نیست خیانت کنم

مسئولیت خوشحال بودنت با خودته
درکت میکنم منم به جنون رسیده بودم لاغر شدم تمام شخصیت شوهرم پیشم ریخته بود. هیچکی نمیتونست حالمو خوب ...

ممنون که تجربتو نوشتی 

امیدوارم خدا دلتو نرم و آروم کنه و زندگیت هر روز بهتر و بهتر بشه

مسئولیت خوشحال بودنت با خودته
ممنون که تجربتو نوشتی  امیدوارم خدا دلتو نرم و آروم کنه و زندگیت هر روز بهتر و بهتر بشه

میشه در خواست دوشتیم رو قبول کنی

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃
2738

ان شاالله که همسرتون تکرار نکنه .منم بارها بخشیدم ولی اون از سکوتم و بروز ندادنم پیش دیگران سواستفاده کرد و باز تکرار .و زرنگتر شد طوری که گوشی دومش رو میزاشت مغازه دوستاش که من پیدا نکنم انواع دروغ و .....آخرم فهمیدم یک ساله یه هرزه رو صیغه کرده .منم چون مثل شما یک سال قبلش حق طلاق و حضانت بچه هامو گرفته بودم خداروشکر .الان دادخواست دادم و دارم جدا میشم .برات آرزو میکنم هیچ وقت تجربش نکنی دیگه و بهترین زندگی رو داشته باشی

2706