2733
2739
عنوان

بچه هاتونو چجوری سرگرم میکنید

298 بازدید | 16 پست

کیا بچه کوچیک دارن تو این روزا چجوری سرگرمشون میکنید من دو تا دختر ۴و ۲ساله دارم خیلی حوصلشون سر میره تو خونه پارکم میترسم ببرمشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برنامه کودک دانلود کنید براشون بذارید. شبکه پویای تلویزیون. خودتون بازی کنید باهاشون. کتاب بخونید.‌ یا هم اهنگ بذارید ورزش کنید و برقصید. بازی فکری مناسب سن شون بخرید. کاردستی. خمیر بازی. دابمسمش با هم بسازید. کلی کار هست که میشه کرد.....

۲ تا بچه چجوری حوصلشون سر میره. مگه با هم‌بازی نمیکنن؟ برنامه کودک دانلود کنید براشون بذارید. شبکه پ ...

از قبل عید تا الام خونه ام من خودم کلافه شدم چه برسه بچه ها که عادت دارن به بیرون و گردش.کارتونم میبینن ولی جدیدا توی بازی همش دعوا میکنن نمیدونم چرا 

چرا ولی دیگه خسته میشن چون همش خونه بودن دیگه این روزا دعوا میکنن همش از خونه خسته شدن⁦☹️⁩

مگه قبلا همش بیرون بودن 

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
2740

یه پسر چهار ساله دارم

دو.هفته ای یه بار باباش واسش اسباب بازی جدید میخره یه کم بازی میکنه پرت میکنه اون ور

در اخرین حرکت پلی فور خرید البته بیشتر به نام پسر به کام پدر

حالا شاید فردا با ماشین ببریمش یه دور بزنیم مردیم تو خونه

آره خانه بازی میبردمشون زمستون مهمونی میرفتیم تابستونام پارک الان نمیسازن با هم دیگه

نکن اینکارو خب یه وقتی از روز یا شب که بیرون خلوته ببرشون یکم هوا بخورن 

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
یه پسر چهار ساله دارم دو.هفته ای یه بار باباش واسش اسباب بازی جدید میخره یه کم بازی میکنه پرت میکنه ...

خوبه شما یه دونه داری دخترای من همش دعوا میکنن منم دیونه شدم سر همه چی لج میکنن

یکی دوروری بارون نمیومد،بچه هام میرفتن تو حیاط دوچرخه سواری.تقریبا یه45دقیقه ای تو حیاط بودن حالشون ...

خونه من آپارتمانه حیاطم نداریم برن بازی کنن اگه حیاط شما کسی رفت و آمد نمیکنه که ویروس نداره

2706