2737
2739

تو دنیای واقعی زیاد دیدیم که بعضی خانوما به دوستان و فامیل و .. ک وضع مالی خوب، تحصیلات خوب ، شوهر و بچه های سر به راه ، رابطه خوب با خانواده ها دارن حسادت میکنن و دردسر و غیبت میکنن و سالم ترین حالتش اینکه از دوستی با همچین ادمایی دوری میکنن اما عوضش ✂️  میچسبن به آدمای پر مشکل ک شوهرش مثلا مشکل داره بچش فلانه یا مریضه یا ی مسئله این داره ک اینا ندارن ، میچسبن بهش میشن دوست جون جونیش منکر میکنن و میشن خیرخواه !!!! 

من دیروز دقت کردم حتی تو مجازی هنوز ما خانوما این ذات و ناخالصی و همراهمون داریم حتی تو مجازی!!!!!!!!

تا تاپیک خیانت و دعوا و گیس و گیس کشیه میشیم دایه عزیز تر از مادر همش پیگیریم همش مشاوره میدیم همش نصیحت میکنم و کاملا اوکی ! حالا خدا نکنه یه نفر بجای اینکه بیاد مشکلاتشو بگه بیاد تاپیک فان بزاره یا چالش های خنده دار آنقدر بد هستیم ! ک دهنمون باز میکنیم و میگیم تو دلقکی تو چیپی تو بی کلاسی و کلی توهین می‌کنیم و از اون کاربر بدمون میاد به جرم اینکه بجای مشکلاتش تاپیک های خنده و .. میزاره حالا اگر همون کاربر تاپیک خیانت و تجاوز و .. میزاشت ما میشدیم سنگ صبورش😏

همیشه میگیم مردا فلانن اما ما زنا هیچوقت هیچوقت به خودمون رحم نکردیم 

هر کدوم به طریقی همجنسمون له کردیم یک زن شوهر یکیو از چنگش در میاره یکی دوس پسر یکیو یکی دیگه غیبت و بدگویی میکنه یکی دیگه توهین میکنه و تحقیر میکنه و....هزاران مورد ک ما زنا ذات درستی نداریم ۹۰٪ 

تاکید میکنم ۹۰٪✂️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا برای این نیست من خودم صرفا برای دلسوزی میرم خیلیا هم همین طورن چون دلمون برا همجنسمون میسوزه میخوایم راهنماییش کنیم....

بیایید با دفاع از حق خود و قدر خود را دانستن حق از دست رفته ی خود را بر گردونیم....                                                                                                                 مردم تمام تبعیض های جنسی خودشونو با یه کلمه ثابت میکنن سنت و دین در صورتی که تو هیچ سنت و یا دینی درمورد اینکه حقوق مرد از زن بیشتره صحبت نشده            (چیماندا انگوزی ادیشی)
خیلی زیاده نخوندم نمی شد خلاصش کنی

واقعا نه اما به طور مختصر اينكه ما زنا حسادت تو وجودمون ريشه داره اگر يكي از خوشيش بگه يا زندگيش خوب باشه همچين به مزاجمون سازگار نيست اما اگر زندگيش پر از خيانتت و مشكل باشع ميشيم دايه عزيز تر از مادر 

متاسفانه بعضى مواقع اينطوريه

من یه دخترم...من دخترونگی هامو با هیچی عوض نمی کنم ...نه با تماشای فوتبال از تو ورزشگاه...نه با ازاد بودن و گشت زدنای نصف شبا...نه با هیچیه هیچی ...دنیای دخترونمو فقط یه دختر می تونه لمس کنه ... مرا دختر خانوم می نامند مضمونی که جذابیتش نفس گیر است...دنیای دخترانه من نه با شمع نه با عروسک معنا پیدا نمی کند ...و نه با اشک و افسون اما تمام این ها را در بر می گیرد ...من نه ضعیفم نه ناتوان چرا که خداوند مرا بدون خشونت و زور بازو می پسندد...اشک ریختن ضعف من نیست قدرت روح من است...ما دختریم مهم نیست چند سالمونه هرچقدر هم که بزرگ شده باشیم...وقتی یه جا پارک خلوت می بینیم میریم میشینیم رو تاب ...با بیشترین شتاب تاب می خوریم...وقتی اسباب بازی فروشی میبینیم وامیسیم پشت شیشه و دونه دونه عروسکا رو نگاه می کنیم ... جا مدادیمون عروسکیه و توش پر از مدادا و خودکارای رنگا رنگه ...وقتی پاستیل و شکلات و بستنی های رنگارنگ می بینیم لبامونو  جم می کنیم و می خوایم ...وقتی سوسک و عنکبوت می بینیم جیغ میزنیم و از سر کوله یکی بالا میریم ...روزی چند بار خودمون و تو ایینه نگاه می کنیم و جلوش اهنگ می خونیم و می رقصیم ...ما همینیم ...تو دختری گرون باش...سنگین باش...عاقل باش...قلبتو به هر کسی نده ...تنت رو به هر کسی نده...تو خانومی کن خدا هم برات خدایی کنه ... به سلامتی ما دخترا
اصلا برای این نیست من خودم صرفا برای دلسوزی میرم خیلیا هم همین طورن چون دلمون برا همجنسمون میسوزه می ...

اره عزيز دلم شما رو ميذونم منظور من چيز ديگه اي بود به خودت نگاه نكن بقيه اين طوري نيستن

2740
واقعا نه اما به طور مختصر اينكه ما زنا حسادت تو وجودمون ريشه داره اگر يكي از خوشيش بگه يا زندگيش خوب ...

اره واقعا باهات موافقم واقعا درست میگی چ تو واقعیت چ تو مجازی

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲

اگه تو تاپیک میریم دایه و سنگ صبورمیشیم به این دلیل که همدردی کنیم،بخاطراینکه کسی که اسیب میبنه وناراحت میشه نیازبه همدم داره نمیشه که نسبت به اطرافیانمون بی تفاوت باشیم ماهم انسانیم،البته اینکه به خوبیای دیگران حسادت کنیم یاضدحال بزنیمم خوب نیست

اگه تو تاپیک میریم دایه و سنگ صبورمیشیم به این دلیل که همدردی کنیم،بخاطراینکه کسی که اسیب میبنه ونار ...

اره عزيزم منم تو بيشتر تاپيكا ميرم اين كار ميكنم و دقيقا از شر همدردي 

من منظورم چيز ديگه اي هست شما خودت مثل همه ندون 

خيلي از همونايي ك دارن همدردي ميكنن اگر وارد تاپيك طنز ي كاربر ديگه شن محكومش ميكنن به خوشحالي به حس خوبش

خيليا دغدغشون اينه بقيه مشكل داشته باشن 

من حسادتی نداشتم همسرم دندون پزشکه خودمم ارشد دارم 

بماند که تو یه صفحه جا نمیشد توضیح بدم ، ولی بشدت لحن زننده و بدی داری ده سال ازم کوچیکتری 

فقط یاد بگیری چیزی کامل نمیدونی نظر نده 

۲۸۰ میلیون پول ارثیه مادرمو گرفت و ندادن ، جهیزیه مادرم پدرش از حسادت چهل سال پیش اتیش زد وقتی مامانم ماه عسل بود ، خود خالم مادر همون دختر خالم چندبار وقتی حالش بد بود پیام حلالیت میداد. من فقط برام عجیب بود دقیقا تو همون زمان یه پاش قشم بود