2733
2739
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226265 بازدید | 31180 پست
راحتیش به آماده بودنش هست اما بعداً که کمک نداشته باشی یه مقدار سخته که ناهار و شام بزاری

عزیزم

اره هرکدوم سختی خودشو داره

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه قرص هس به اسم لاکتومید اگر اشتباه نکنم هورمونای شیر دهی رو زیاد میکنه اگر به دکترت بگی برات مینوی ...

مرسی عزیز من ایشالله

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
اره از اون جهتم نگا کنی گرونی هس تحریم ...خوبه ولی نباید ب دید بد به شیرخشک نگاه کنیم.یکی از بجه ها ...

😅😅😅😅

بیمارستان نمازی شیراز که اموزشیه و دانشجوها هستن. ولی شانس اوردن خداییش. دکترای شیراز خیلی هم مهربون و خنده رو هستن ادم قیافه رو میبینه حالش خوب میشه😁

راحت هم سزارین مبکنن مث کرملنشاه و... اصلا سخت نمیگیرن هربیمارستانی باشی هم میان

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
2731
😅😅😅😅 بیمارستان نمازی شیراز که اموزشیه و دانشجوها هستن. ولی شانس اوردن خداییش. دکترای شیراز خ ...

دقیقا فکن بیمارستان نمازی شیراز مثل افضلی کرمانک اموزشی هست بهتر از فوق تخصص نوزادان و کودکان بود  .یعنی این پدرمادر خدارحم کرد.الان دخترشون ۷سالش.

نمیدونم یکی دیگ میخاد پول بده یکی دیگ بزاد اونا واسش تصمیم میگیرن 

عزیزم کدوم بیمارستان کاری از دستمون بر میاد بگو الهی فدات شم زود خوب میشه خوبکاری کردی واقعا اد ...

ما اومديم تريتا نزديك خونمون بود 

نه فدات شم چه كاري 

شما دعا كنيد فقط من اصلا روحيه تعويض خون واسه بچه ٢/٣٠٠ رو ندارم 

ميميرم از نگراني

همين با دستگاه اكي بشه فقط ايشالا

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
نترس عزیزم ...بهت گفتم که دخترم زردیش بیست و یک بود  بابا دختر من تو خونه اومد پایین...البته چ ...

اخه وزنش خيلي كمه من بخاطر ضعيفيش اعصابم خورده امروز با اين وزن ٢ باز ازش خون گرفتن بچم ضعف كرد 

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
2738
والا تا جایی که من تجربه کردم شکم بچه کاملا شله ..این اسهال نیست...ببین شما به بچه داری شیر میدی یعن ...

آفرین دقیقا همینه👍

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
وایی من برعکسم شیر خشک پیرم کرده شیر خودمو میدادم چند باز خیلیی راحت تر بود خیلی

بنظر منم شیر مادر خیلی خیلی اسون تره

هی شیشه بشور هی آب جوش بیار بذار خنک شه

باز میمونه باید بریزی دور

ان شالله شیرت راه بیفته عروس جون

سعی کن بدی بمکه نه به قصد سیر شدن

واسه سیر شدنش فعلا شیرخشک بده ولی سینه خودت رو هم بده

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
آره دقیقا...باور کن منم تو دختر اولم از توی نت سرچ میزدم عکس مدفوع نرمال....به خودم می گفتم ببین بعد ...

😂😂😂😂😂😂

آره دقیقا...باور کن منم تو دختر اولم از توی نت سرچ میزدم عکس مدفوع نرمال....به خودم می گفتم ببین بعد ...

اره میدونم ادم واقعا میمونه😅😅😅منم رشته برق الکترونیک خوندم بعد دوباره کنکور دادم الان بهداشت عمومی میخونم خیلی رشته کاربردی و خوبیه بهتر از برقه که مغزم با فرمولا و قضیه های مزخرف برق الکی سیاه کردم😅😅😅

منم بچه رو سپرده بودم دست شوهرم ۴ ماهش بود بهش یکم موز داده بود مدفوعش یه جوری بود بعد فهمیدم از موز بوده😅 خدا واسم بچه ها رو بزرگ کرد با این شوهر سربه هوام🥴

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
اگه طبیعی باشه خوبه اما این انگار آب قاطیشه قشنگ انگار اسهاله

نه عزیزم اسهال نیست

واسه منم آب قاطیشه

اون آبش روون روون هم هست مثل ادرار جذب پوشک میشه ولی یه بخشش هم زرد و دون دونه اصلا مدفوع نوزاد باید این شکلی باشه

اخه وزنش خيلي كمه من بخاطر ضعيفيش اعصابم خورده امروز با اين وزن ٢ باز ازش خون گرفتن بچم ضعف كرد  ...

من طبق تجربه که سر دخترم دارم بهت پیشنهاد میدم حتما شیرخشک بدی بچه سریع رشد کنه شیر خودتم بدوش اگه تو یه بار دوشیدن دو تا سینه به شصت سی سی رسید میتونی همزمان هر دو رو بدی اما اگه آنقدر نشد بچه توان نداره که مک بزنه بی خیال شیر مادر شو

فامیلای ما ک شیرخشک میدادن خیلی راضی بودن میگن راحت بچه رو مبزاری واسه ی نفر میری ب کارات میرسی.شبا ...

البته باید دید ملاک تصمیم گیری صلاح بچه اس یا راحتی مادر

2706