2733
2739
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226265 بازدید | 31180 پست
میگم مامانا شماها میدونید اسهال نوزاد از چی میتونه باشه ؟

عزیزم شکم نوزاد شله...منظورت از اسهال چیه ؟

اسهال دوشکل داره یا شکم شل هست یا دفعات دفع زیاده یا هردو...نوزاد معمولا مدفوعش روان و شل هست و رنگش هم ببخشید طلایی و خردلی هست و دفعات هم معمولا زیر ده بیست روز هشت نه بار در روزه...حالا منظورت چیه نوزاد اسهال داره؟

امید آخرین چیزیست که میمیرد
خب خدا رو شکر  خیلی خوشحالم با اونحال که زایمان اولی بودی خیلی راحت و به سلامتی زایمان طبیعی ک ...

مرسی عزیزم

همه میگن فک نمیکردیم از پسش بربیای 

ولی امید به دیدنش کل‌ وجودمو پر از انرژی کرده بود

الان تنها قصم شیر کمه 

هر کاری میکنم که شیرم زیاد بشه بچم خیلی اذیت میشه😭😭

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماشاا..چند کیلو بود؟؟

مرسی عزیزم ۳ کیلو

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ممنون از همگی 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

2731
نه اخه میخام رفتم پیش این دکتره بهش بگم کیسه ایمو بترکون ببرم اورژانسی سزارینم کن😕

معمولا یه روش القا درد همون پاره کردن کیسه آبه ...

مثلا من دردم نمیگرفت کیسه آبمو زدن دردم گرفت

ولی دقیق نمیدونم چند ساعت اما پاره هم بشه زمان میدن دستگاه وصل میکنن اگه ضربان قلب اینا نرمال باشه تلاش میکنن واسه طبیعی مگه اینکه ببینن داخل کیسه آب مدفوع یا خدانکرده واسه جنین یا مادر مشکلی پیش بیاد ببرن سزارین.‌‌..

تا حالا کسیو ندیدم انقدر از طبیعی فراری باشه کاش سزارینت میکردن واقعا...

سلام 

بچه هاميدوشم ولي خيلي سنگ شده بد مياد

الان اصلا سينم ديگه مهم نيست

زردي نلين رو ٦ بود ولي ما چون ناسازگاري خوني داريم الان با دستگاه دكتر گرفت گفت ١٦ 

بميرم بچم ازمايش غربالگريشم داد بعد گفتن ١٦ خيلي بالاس بايد بريد بيمارستان بستري شه رفتبم گفتن خون بابد بده باز دستگاه دقيق نيست 

باز خون داد 

ديگه جون نداره همش ضعف ميكنه 😢

چون وزنشم كمه ميگن خطرناكه 

دعا كنيد زود مرخص بشه دكتر گفت بالاي ١٨ تعويض خون 

حالا نيم ساعت ديگه جوابش حاضر ميشه ببينم دقيقا چنده 😔

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
الکی کیود نمیشد بچم ریز قشنگ چریه نمیکرد رفلاکس داشت شیر برمیگشت

فسقلی پس اخرشم کم وزن دنیا اومد.

الان بهتره ان شاءالله؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738
هم دفعش زیاده هم شله ابکیه نمیدونم چرا اینجوری شده رنگش هم همونه که میگی...

یعنی چند بار در روز؟

شلکی هست مدفوع نوزاد کاملا شل... تکه های سفید هم که گاها توشه پروتین شیره که جذب نشده مه اونم طبیعیه

سلام  بچه هاميدوشم ولي خيلي سنگ شده بد مياد الان اصلا سينم ديگه مهم نيست زردي نلين رو ٦ بود ...

نه عزیزم بیخود گقته بالای هجده تعویض میکنن..تا بیست و سه و جچهار هم عوض نمیکنن

گلم دختر من روز پنجم بیست و یک بود ... شوهرم خودش تستشو انجام داد گفت متخصص میگه بستری همسرم هودش کارمند بیمارستان تخصصی اطفاله اصفهانه...ولی خودش میگمفت بیا خونه خودمون حسابی مواظبت کنیم...خلاصه یه دستگاه خیلی خوب کرفتیم هفتاد و دو ساعت موند توش هر دو ساعت شیر خشک و تعویض سریع دوباره میزاشتیم توش  شب عا هم ساعت میزاشتیم دقیق دو ساعت یه بار همین برنامه و ترنجبین که میشه همون بیلی ناستر...خلاصع سه روزه شد هفت...اصلا روحیتو نباز واصلا تا بیست و دو سه زیر بار تعویض نرو

یعنی چند بار در روز؟ شلکی هست مدفوع نوزاد کاملا شل... تکه های سفید هم که گاها توشه پروتین شیره که ج ...

مثلا شکمش صدا میده نگاه میکنم میبینم کامل مدفوع نکرده یه ذره فقط کثیف کرده تو روز چند بار اینجوری میشه اما در کل ۷ باری کامل مدفوع کنه نشمردم راستش اما این خیلی شله معذرت میخوام انگار آب قاطیشه...

قشنگ حالت اسهاله

سلام  بچه هاميدوشم ولي خيلي سنگ شده بد مياد الان اصلا سينم ديگه مهم نيست زردي نلين رو ٦ بود ...

خدا بزرگه ان شالله که میاد پایین

اکثر بچه ها زردی دارن ما مامانا حساسیم استرس می کشیم پسر منم ۱۵ و نیم بود گفتم همینجا دارم دق میکنم زیر دستگاه می بینمش ولی گذشت خوب شد ...

ولی به من گفتن همون خونه زیر دستگاه باشه ...

اطلاعات دقیق ندارم اما تا اونجایی که میدونم فک نمیکنم ۱۸ تعویض خون کنن نگران نباش 

اینا هم میگذره خدا حافظ نلین فسقلی باشه 🥰

برو پیشش ببین سزارین میکنه یانه؟! ولی کیسه اب پاره بشه که دلیل نمیشه یهو دیدی فرستادنت زایشگاه که طب ...

نه نزدم الان تو ۳۸ هفته م نه خودش نمیترکونه گفت اون دختر که رفته پیشش ممکنه بهت بگه صبر کن کیسه ابت پاره شد بیا خودم عملت میکنم و صدرصد عمل میکنه خدا کنه قبول کنه سزارینم کنه دیگه خسته م از استرس از دکتر از همه‌😔😭

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
معمولا یه روش القا درد همون پاره کردن کیسه آبه ... مثلا من دردم نمیگرفت کیسه آبمو زدن دردم گرفت ول ...

نه این دکتر خودش هماهنگه باهات فک کنم دوستم که پیشش رفته گفت گفته هر وقت کیسه ابت پاره شد بهم زنگ بزن سریع میام بیمارستان عملت میکنم و میکنه این نیست که نکنه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2706